کدخبر:
221334
تاریخ انتشار:
۱۷ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سفر پرمعنای نوبخت به گیلان در آستانه انتخاب استاندار!

خزر: به نظر می رسد حضور نوبخت در استان بی ارتباط با حذف موضوع "انتخاب استاندار گیلان" از دستور جلسه دیروز هیات دولت نباشد چرا که شنیده های موثق حکایت از آن دارد که یکی از مهمترین دستورات جلسه دیروز هیات دولت، انتخاب استاندار گیلان بوده که در واپسین لحظات پیش از آغاز جلسه، این موضوع از دستور جلسه خارج شده است.

به گزارش خزرآنلاین، محمدباقر نوبخت دیشب وارد استان گیلان شد تا صبح امروز در اولین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان شرکت کند. نوبخت قرار است جمعه هم پیشرفت پروژه های آزاد راه قطعه منجیل–رودبار را بررسی و نیز وضعیت راه آهن رشت-انزلی و رشت-آستارا را مورد ارزیابی قرار دهد.

با این همه به نظر می رسد حضور نوبخت در استان بی ارتباط با حذف موضوع "انتخاب استاندار گیلان" از دستور جلسه دیروز هیات دولت نباشد چرا که شنیده های موثق حکایت از آن دارد که یکی از مهمترین دستورات جلسه دیروز هیات دولت، انتخاب استاندار گیلان بوده که در واپسین لحظات پیش از آغاز جلسه، این موضوع از دستور جلسه خارج شده و به احتمال فراوان انتخاب استاندار به روز یکشنبه موکول گردیده است.

حالا هم نوبخت از شامگاه چهارشنبه وارد گیلان شده و تا آخرین ساعات روز جمعه در استان زادگاه خود حاضر خواهد بود تا در کنار بازدید از برخی پروژه های استانی، به موضوع مهم انتخاب استاندار گیلان بپردازد. این در حالی است که طی روزهای گذشته، انتخاب یک استاندار بومی به یکی از مهمترین مطالبات نمایندگان و مردم گیلان تبدیل شده است.

به نظر می رسد نوبخت با هدف ارزیابی فضای سیاسی استان و دیدار خصوصی با برخی نمایندگان و افراد صاحب نفوذ به گیلان سفر کرده است تا آخرین نظرات را برای انتخاب استاندار بعدی بشنود. سفری که نشان می دهد ماراتن انتخاب استاندار، به ایستگاه پایانی خود نزدیک شده است.
سفر پرمعنای نوبخت به گیلان در آستانه انتخاب استاندار!
#سفر نوبخت به گیلان #انتخاب استاندار گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221334 1