کدخبر:
221346
تاریخ انتشار:
۱۸ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چرا ساختمان خیابان حافظ همچنان در اختیار نماینده سابق ولی فقیه است؟

خزر: گفته می شود از آنجایی که این ساختمان متعلق به دفتر امام جمعه رشت می باشد، تاکنون نامه نگاری هایی مبنی بر تخلیه این ساختمان و واگذاری آن به دفتر امام جمعه فعلی رشت صورت گرفته اما تخلیه این ساختمان هنوز صورت نپذیرفته و همچنان در تصرف حجت الاسلام قربانی می باشد!

به گزارش خزرآنلاین، چهاردهم فروردین ۱۳۹۷ بود که مقام معظم رهبری در حکمی آیت الله رسول فلاحتی را بعنوان نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت منصوب کردند. 

به نظر می رسید با تعرفه نماینده جدید ولی فقیه در استان، ساختمان متعلق به دفتر امام جمعه رشت واقع در خیابان حافظ می بایست در اختیار آیت الله فلاحتی قرار گرفته و حجت الاسلام قربانی اقدام به تخلیه این ساختمان نماید. 

با این حال و با گذشت بیش از یک سال از انتصاب آیت الله فلاحتی بعنوان نماینده ولی فقیه در استان گیلان هنوز این ساختمان در تصرف آیت الله قربانی بوده و وی دیدارهای خود را با مقامات دولتی و غیردولتی در این ساختمان برگزار می نماید.

گفته می شود از آنجایی که این ساختمان متعلق به دفتر امام جمعه رشت می باشد، تاکنون نامه نگاری هایی مبنی بر تخلیه این ساختمان و واگذاری آن به دفتر امام جمعه فعلی رشت صورت گرفته اما تخلیه این ساختمان هنوز صورت نپذیرفته و همچنان در تصرف حجت الاسلام قربانی می باشد!
چرا ساختمان خیابان حافظ همچنان در اختیار نماینده سابق ولی فقیه است؟
#آیت الله فلاحتی #نماینده ولی فقیه گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221346 1