کدخبر:
221366
تاریخ انتشار:
۱۹ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به مناسبت هفته بهزیستی،دومین مرکز اجتماع درمان مدار گیلان در بندرانزلی افتتاح شد

خزر: انزلی- نخستین مرکز اجتماع درمان مدار استان گیلان به مناسبت هفته بهزیستی در شهرستان بندرانزلی افتتاح شد.

 

به گزارش خزرآنلاین، رئیس اداره بهزیستی بندرانزلی ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاح نخستین مرکز اجتماع درمان‌مدار در بندر انزلی، اظهار کرد: در این مراکز به افراد معتاد پس از سم زدایی به صورت شبانه روزی خدمات ارائه شده و خانواده افراد معتاد نیز در حین درمان و آموزش، تحت پوشش بهزیستی قرار می‌گیرند.

فرحناز غفاری فرد با اشاره به برگزاری جلسات مستمر پیشگیری از مصرف مواد مخدر، تأکید کرد: ارائه خدمات آموزشی و اشتغالزایی به افراد معتاد پس از سم زدایی تا پاک شدن دوباره از وظایف مراکز اجتماع درمان‌مدار است تا از گرایش دوباره این افراد به سمت مواد افیونی نرفته جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه کار کردن در حوزه آسیب‌های اجتماعی نیازمند توان و انرژی مضاعف است، ادامه داد: هیچ کشوری تاکنون نتوانسته آسیب‌های اجتماعی جامعه خود را به صورت کامل از بین ببرد ما تنها می‌توانیم این آسیب‌ها را کمرنگ کنیم.

رئیس اداره بهزیستی انزلی اشتغالزایی و توانمند سازی گروه هدف را یکی از مهمترین اهداف سازمان بهزیستی برای افراد تحت حمایت عنوان و تصریح کرد: زنان سرپرست خانوار، معلولان تحت حمایت و معتادانی که به مراکز بهزیستی مراجعه کرده و حداقل یکسال از پاک بودن آنها گذشته باشد گروه هدف بهزیستی هستند.

وی افزود: بر اساس تفاهم نامه سازمان بهزیستی و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور افراد مراجعه کننده به این مراکز پس از آموزش‌های لازم برای فراهم سازی زمینه‌های اشتغال به بانک معرفی و تسهیلات با نرخ سود ۴ درصد دریافت می‌کنند.
به مناسبت هفته بهزیستی،دومین مرکز اجتماع درمان مدار گیلان در بندرانزلی افتتاح شد
#بهزیستی گیلان #بندرانزلی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221366 1