کدخبر:
221382
تاریخ انتشار:
۲۰ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

همکاری بهزیستی و آموزش فنی و حرفه‌ای برای توانمندسازی مددجویان

خزر: اداره‌ی کل بهزیستی استان گیلان و اداره‌ی کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برای توانمندسازی و ارائه‌ی آموزشهای مهارت‌افزایی مددجویان با هم تفاهم نامه ی همکاری امضا کردند.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر حسین نحوی‌نژاد در باره‌ی ماهیت این تفاهمنامه‌ی همکاری گفت: تفاهمنامه‌ی یاد شده در راستای توانمندسازی، مهارت‌افزایی و برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف فنی و حرفه‌یی برای مددجویان بهزیستی استان گیلان منعقد و امضا شده است.


مدیر کل بهزیستی استان گیلان خاطر نشان کرد: با امضای این تواهمنامه بسترهای مناسبی در جهت ارتقا، توانمندی و ایجاد اشتغال پایدار جامعه‌ی هدف بهزیستی ایجاد می‌گردد.


گفتنی است در آیین امضای تفاهمنامه‌ی همکاری بین اداره‌ی کل بهزیستی و اداره‌ی کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان که با حضور دکتر نحوی‌نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان و مهندس محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد، انساندوست معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی گیلان، مهندس رفیع‌زاده سرپرست اداره‌ی آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی و مهندس قلیپور سرپرست معاونت آموزش و پژوهش فنی و حرفه‌ای در اداره‌ی کل بهزیستی گیلان حضور یافتند.

دکتر نحوی‌نژاد در حاشیه‌ی برگزاری این نشست گفت: این تفاهمنامه‌ی همکاری در راستای توانمندسازی، مهارت‌افزایی و آموزش دوره‌های مختلف فنی و حرفه‌یی به امضا رسیده تا بستری مناسب برای توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار جامعه‌ی هدف بهزیستی باشد.


مدیر کل بهزیستی استان گیلان افزود: هدف از انعقاد این تفاهمنامه استفاده از امکانات و ظرفیتهای بالقوه‌ی دو دستگاه در راستای ارتقای سطح مهارت‌آموزی در همه‌ی زمینه‌ها و ارائه‌ی آموزش در استان گیلان است.


دکتر حسین نحوی‌نژاد در ادامه گفت: در راستای امضای این تفاهمنامه آموزش در همه‌ی مراکز دولتی برای بیماران بهبود یافته از اعتیاد رایگان بوده و همچنین ۵۰ درصد هزینه‌های آموزش در همه‌ی آموزشگاه‌های آزاد زیر نظر اداره‌ی کل آموزش فنی و حرفه‌یی به وسیله‌ی اداره‌ی کل بهزیستی استان گیلان است.


گفتنی است تفاهمنامه‌ی همکاری یاد شده در ۱۱ ماده تنظیم و اجرایی گردیده است.
همکاری بهزیستی و آموزش فنی و حرفه‌ای برای توانمندسازی مددجویان
#سازمان بهزیستی گیلان #دکتر حسین نحوی نژاد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221382 1