کدخبر:
221382
تاریخ انتشار:
۲۰ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

همکاری بهزیستی و آموزش فنی و حرفه‌ای برای توانمندسازی مددجویان

خزر: اداره‌ی کل بهزیستی استان گیلان و اداره‌ی کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برای توانمندسازی و ارائه‌ی آموزشهای مهارت‌افزایی مددجویان با هم تفاهم نامه ی همکاری امضا کردند.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر حسین نحوی‌نژاد در باره‌ی ماهیت این تفاهمنامه‌ی همکاری گفت: تفاهمنامه‌ی یاد شده در راستای توانمندسازی، مهارت‌افزایی و برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف فنی و حرفه‌یی برای مددجویان بهزیستی استان گیلان منعقد و امضا شده است.


مدیر کل بهزیستی استان گیلان خاطر نشان کرد: با امضای این تواهمنامه بسترهای مناسبی در جهت ارتقا، توانمندی و ایجاد اشتغال پایدار جامعه‌ی هدف بهزیستی ایجاد می‌گردد.


گفتنی است در آیین امضای تفاهمنامه‌ی همکاری بین اداره‌ی کل بهزیستی و اداره‌ی کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان که با حضور دکتر نحوی‌نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان و مهندس محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد، انساندوست معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی گیلان، مهندس رفیع‌زاده سرپرست اداره‌ی آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی و مهندس قلیپور سرپرست معاونت آموزش و پژوهش فنی و حرفه‌ای در اداره‌ی کل بهزیستی گیلان حضور یافتند.

دکتر نحوی‌نژاد در حاشیه‌ی برگزاری این نشست گفت: این تفاهمنامه‌ی همکاری در راستای توانمندسازی، مهارت‌افزایی و آموزش دوره‌های مختلف فنی و حرفه‌یی به امضا رسیده تا بستری مناسب برای توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار جامعه‌ی هدف بهزیستی باشد.


مدیر کل بهزیستی استان گیلان افزود: هدف از انعقاد این تفاهمنامه استفاده از امکانات و ظرفیتهای بالقوه‌ی دو دستگاه در راستای ارتقای سطح مهارت‌آموزی در همه‌ی زمینه‌ها و ارائه‌ی آموزش در استان گیلان است.


دکتر حسین نحوی‌نژاد در ادامه گفت: در راستای امضای این تفاهمنامه آموزش در همه‌ی مراکز دولتی برای بیماران بهبود یافته از اعتیاد رایگان بوده و همچنین ۵۰ درصد هزینه‌های آموزش در همه‌ی آموزشگاه‌های آزاد زیر نظر اداره‌ی کل آموزش فنی و حرفه‌یی به وسیله‌ی اداره‌ی کل بهزیستی استان گیلان است.


گفتنی است تفاهمنامه‌ی همکاری یاد شده در ۱۱ ماده تنظیم و اجرایی گردیده است.
همکاری بهزیستی و آموزش فنی و حرفه‌ای برای توانمندسازی مددجویان
#سازمان بهزیستی گیلان #دکتر حسین نحوی نژاد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221382 1