کدخبر:
221406
تاریخ انتشار:
۲۱ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قشون کشی نماینده تالش و سیلی زدن دوباره بر گوش یک مسئول!

خزر:  این اقدام شکری موجب درگیری در طرح گیسوم و مقابل دیدگان مسافران می شود و برای مسافران باورِ اینکه نماینده تالش میباشد که چنین کاری میکند جای تعجب داشت!

به گزارش خزرآنلاین، صریح خبر نوشت:

داستان گیسوم که از سالها پیش آغاز شده، تا کنون ادامه دارد و در آخرین تحرکات پس از برگزاری یک مزایده، فعلا در کش و قوس مراجع قضایی میباشد تا رای نهایی مراجع در خصوص مالکیت در خصوص عرصه و عیان مشخص شود تا قضیه از طریق قانون برای همیشه نسبت به مالکیت طرح مشخص شود. 

اما در حالیکه پرونده سیر قانونی خود را طی میکند صبح یکشنبه در اتفاقی عجیب و در حالیکه مدیر طرح یعنی علی محرمی در استان در جلسه حضور داشته، محمود شکری نماینده تالش به همراه حدود بیست الی سی نفر راسا و بدون اطلاع مراجع قضایی و انتظامی و امنیتی در دفتر گیسوم حضور پیدا کرده و با درگیری قصد تحویل دادن طرح به نفرات خود را داشته است!

طبق اظهارات شاهدین متولیان طرح به شکری اعلام میکنند که گیسوم در حالی سیر مراحل قانونی میباشد و فعلا در اختیار ما میباشد واگر شما حکمی از دادستان دارید ارائه فرمایید که شکری اعلام میدارد بنده خودم قانون هستم و خودم قانون را اجرا میکنم

 در ادامه شکری اصرار به تصاحب و تحویل طرح میکند و افراد همراهش با متولیان طرح درگیر می شوند و شخص شکری چند سیلی به یکی از مسئولین طرح میزند.

 این اقدام شکری موجب درگیری در طرح گیسوم و مقابل دیدگان مسافران می شود و برای مسافران باورِ اینکه نماینده تالش میباشد که چنین کاری میکند جای تعجب داشت!

 حال باید از مسئولین شهرستان و استان پرسیده شود تا چه زمانی باید شاهد چنین اقدامات خودسری باشیم؟ آیا زدن سیلی به مدیر کل منابع طبیعی کافی نبود؟ آقای نماینده که خود قانونگذار میباشد چرا به قانون تمکین نمیکند؟ مگر در شهرستان دادگستری، دادسرا، نیروی انتظامی و غیره وجود ندارد که ایشان به همراه چندین نفر به زور و ضرب و شتم متوسل می شود؟ آیا تمام مشکلات شهرستان از جمله بیکاری جوانان، تعطیلی شرکتها ، معیشت نامناسب مردم ناشی از گیسوم میباشد؟

براستی چرا نماینده تالش تمام امورات سه شهرستان را رها کرده و تمام فکر و ذهنش گیسوم شده است؟ امیدواریم مقامات کشور و استان و شهرستان اقدامی انجام دهند و شکایتی به مجلس جهت نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه کنند.

 گفتنی است شکری پیش از این هم سابقه درگیری و نواختن سیلی بر گوش مدیرمنابع طبیعی وقت را داشته است.
قشون کشی نماینده تالش و سیلی زدن دوباره بر گوش یک مسئول!
#شکری نماینده تالش #درگیری شکری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خزر آنلاین نخست باید خودت پاسخگو باشی . زیرا وقتی خیلی راحت دیدگاه بعضی از مخاطبینت را بر خلاف قانون سانسور می کنی وحق آزادی بیان را فقط برای خودت فایل می شیی باید فکر این روزها را هم می کردی .چون اگر مسوولین محترم بداند که همه اعمال وافعال آنها زیر ذره‌بین است و رسانه ها بدون اغماض به انعکاس آن خواهند پرداخت دیگر هیچکس به خودش جرات نمی دهد خودش را بالاتر ووالاتر از قانون بپندارد به امید روزی که همه پایبند به قانون باشیم
دوشنبه، 21 مرداد 139823:24:30
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ایلیا از تالش
23 سال این طرح در اختیار گروهی خاص بوده و بجای اینکه منافعش به مردم تالش برسه متاسفانه برای گروهی خاص بوده ...حالا که شرکت توسعه عمران در مزایده قانونی با حضور مسئولین وقت برنده شده و حکم دیوان عدالت اداری هم در این زمینه قطعی صادر شده باز مدیریت فعلی تمکین نمی کنند ...هیچ درگیری از سمت نماینده نبوده بلکه مورد حمله و درگیری تو.سط عوامل مدیریت فعلی تازه قرار هم گرفتند ..لطفا در انعکاس اخبار یکسویه مطلب قرار ندهید .....
سه شنبه، 22 مرداد 139812:9:6
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221406 1