کدخبر:
221450
تاریخ انتشار:
۲۳ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رمضانپور در یکصد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر رشت؛در دو سال باقی‌ مانده به‌اندازه چهار سال کار کنیم/تفکر فراکسیونی دخیل در کار شورایی نشود

خزر: احمد رمضانپور نرگسی، در طول دو سال گذشته تلاش‌های بسیار زیادی توسط شورا صورت پذیرفت اما واقعیت امر این است که تلاش‌های ما در خور شأن مردم شهر رشت نبود.

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور نرگسی، عضو شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و چهارمین جلسه علنی شورا ضمن تشکر از سید امیر حسین علوی به ‌عنوان رئیس شورا به مدت دو سال در شورای پنجم، اظهار داشت: در طول دو سال گذشته تلاش‌های بسیار زیادی توسط شورا صورت پذیرفت اما واقعیت امر این است که تلاش‌های ما در خور شأن مردم شهر رشت نبود و علت آن همان دخالت‌های افراد و گروه‌های خاص در مجموعه بود و اجازه این داده نشد که کار شورا توسط خود اعضای شورا انجام شود.
 
وی خطاب به اسماعیل حاجی پور رئیس سال سوم شورای شهر رشت، بیان داشت: انتخاب شما با یازده رأی کامل اعضای شورا باید در تاریخ شورا ثبت شود. ما چیزی از مردم و رسانه‌ها پنهان نداریم. شورای شهر رشت در دو فراکسیون ۶ نفره و ۵ نفره تقسیم ‌شده است و امروز این ۶ و ۵ همگی به جنابعالی رأی دادند و با این حساب تفکر فراکسیونی دخیل در کار شورایی نشود.
 
وی تصریح کرد: امیدوارم که سال سوم هیئت‌ رئیسه شورا سنگ بنایی باشد تا کاری که در دو سال گذشته از آن به ‌نوعی علیرغم کارهای فراوانی که انجام شد، عقب افتادیم، با توجه به فرصتی که اکنون ایجاد شده و رئیس و نائب رئیس شورا با ۱۱ رأی انتخاب شدند را جبران کنیم و در دو سال باقی ‌مانده به میزان ۴ سال کار کنیم.
رمضانپور در یکصد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر رشت؛در دو سال باقی‌ مانده به‌اندازه چهار سال کار کنیم/تفکر فراکسیونی دخیل در کار شورایی نشود
#احمد رمضانپور نرگسی #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221450 1