کدخبر:
221482
تاریخ انتشار:
۲۴ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اقدام معنادار سالاری و پاسخ قابل تامل یوسف زاده! + عکس

خزر: دکتر سالاری در حالی یوسف زاده را به عنوان یکی از شش عضو شورای دانشگاه معرفی نمود که یوسف زاده در زمان تصدی خود بر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سالاری را از سمت معاون آموزشی برکنار کرده بود.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر ارسلان سالاری، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی حکمی اعضای جدید شورای دانشگاه را معرفی کرد. نکته جالب در این حکم حضور نام دکتر شاهرخ یوسف زاده، رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی گیلان بود! یوسف زاده در حال حاضر استاد گروه جراحی اعصاب و رییس مرکز تحقیقات تروما می باشد.

دکتر سالاری در حالی یوسف زاده را به عنوان یکی از شش عضو شورای دانشگاه معرفی نمود که یوسف زاده در زمان تصدی خود بر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سالاری را از سمت معاون آموزشی برکنار کرده بود. با این حال دکتر سالاری در اقدامی ارزشمند، یوسف زاده را به عنوان عضو شورای دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزید تا نشان دهد که در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه حتی به دنبال استفاده از تجربیات فردی خواهد بود که در گذشته نه چندان دور وی را از معاونت آموزشی دانشگاه کنار گذاشته بود.

اگرچه تصویری که از جلسه اعضای جدید شورای دانشگاه علوم پزشکی گیلان با دکتر سالاری منتشر شده است نشان میدهد که یوسف زاده برخلاف سایر اعضا در این جلسه شرکت نکرده است! این عدم حضور میتواند به دلایل مختلفی رخ داده باشد اما آنچه که پس از دیدن این تصویر به ذهن متبادر میشود نوعی لجبازی با سرپرست فعلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است ولو آنکه هزینه اش، سنگ اندازی در مسیر دستیابی به هدف مقدس ارتقای دانشگاه علوم پزشکی گیلان باشد.

 
اقدام معنادار سالاری و پاسخ قابل تامل یوسف زاده! + عکس
#سالاری #یوسف زاده


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221482 1