کدخبر:
221542
تاریخ انتشار:
۲۷ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اقدامات مشکوک در آموزش و پرورش گیلان/پای سند 2030 در میان است؟!

خزر: نکته ی عجیب دیگر هم شنیده هایی است که حکایت از اصرار اداره کل آموزش و پرورش گیلان مبنی بر تعطیلی موسسه علمی و فرهنگی یاران سبز موعود دارد.

به گزارش خزرآنلاین، چند وقتی است که برخی رسانه ها خبر از حذف نمازخانه در بعضی مدارس رشت داده اند.

گفته میشود طی ماه های اخیر نمازخانه یکی از مدارسی که تا چندی پیش در آن نماز جماعت برگزار میشده، تبدیل به انبار کوچکی در گوشه حیاط شده به نحوی که در فصل زمستان هم بسیار سرد بوده و باعث کاهش تمایل افراد برای نماز خواندن شده است. این در حالی است که مدرسه بعد از خانواده دومین مکان برای تربیت فرزتدان محسوب شده و کمرنگ شدن نماز و ارزش های مذهبی در آن، تاثیرات مخربی بر اخلاق و روحیات شخصی دانش آموزان خواهد گذاشت که البته این تاثیرات منفی دامن گیر جامعه و خانواده ها هم خواهد شد.

نکته ی عجیب دیگر هم شنیده هایی است که حکایت از اصرار اداره کل آموزش و پرورش گیلان مبنی بر تعطیلی موسسه علمی و فرهنگی یاران سبز موعود دارد. گفته میشود آموزش و پرورش گیلان در نظر دارد تا پس از یک دهه فعالیت فرهنگی موسسه یاران سبز موعود و با وجود داشتن حسینیه مذهبی، باشگاه ورزشی، کتابخانه و کلاسهای فرهنگی و تربیتی از موسسات فرهنگی فعال و معتبر محسوب می شود، این موسسه را تعطیل و این مجموعه را بازپس بگیرد!

به نظر میرسد این اقدامات که میتوان آن را به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مربوط به عملکرد یا حوزه نظارت آموزش و پرورش گیلان دانست تا حد زیادی مشکوک و پرشائبه است. این در حالی است که پیش تر هم گزارشاتی از برگزاری جشن هایی در قالب جشن لبخند، نشاط و شادی در برخی از مدارس و کانون های تحت مدیریت آموزش و پرورش گیلان برگزار میشود که همراه با حرکات موزون و آوازخوانی هماهنگ دختران بوده است! اقداماتی که ابهام اجرای سند 2030 را در اذهان خانواده های انقلابی تلقی و موجبات نگرانی جامعه به خصوص طیف ارزشی را فراهم آورده است.
اقدامات مشکوک در آموزش و پرورش گیلان/پای سند 2030 در میان است؟!
#اقدامات مشکوک در آموزش و پرورش #سند 2030


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221542 1