کدخبر:
221596
تاریخ انتشار:
۳۰ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

علیرغم حضور آقای نماینده در کمیسیون عمران؛ پل فومن به جای پیشرفت، پسرفت می کند!

خزر: پل ورودی فومن در حالی به جای پیشرفت در حال پسرفت است که نماینده این شهرستان عضو کمیسیون عمران مجلس هم می باشد!

به گزارش خزرآنلاین، استان گیلان در تعطیلات این روزها پذیرای مسافران فراوان از نقاط مختلف کشور بود. مسافرانی که با هدف استفاده توام از جنگل و دریا راهی گیلان زمین شده و البته بسیاری از آنان فومن را به عنوان محلی برای اتراق های شبانه برگزیدند. در این بین وضعیت پل ورودی فومن، طنز تلخ آشکاری بود که در برابر دیدگان مسافران خودنمایی می کرد. پلی که سال هاست به حال خود رها شده و گویا اراده ای هم برای ساخت آن وجود ندارد. 

پس از پیروزی حجت الاسلام افتخاری در انتخابات مجلس دهم، کم کم داستان چادر زدن های عاشوری بر روی پل فومن و اطلاق صفت "پل باستانی" به آن، به دست فراموشی سپرده می شد و انتظار می رفت تا نماینده جدید فومن بتواند مراحل ساخت این پل را برای همیشه به اتمام برساند. با این حال حضور افتخاری نه تنها منجر به تکمیل این پل نشد بلکه حتی بخش هایی از این سازه هم تخریب شد تا آن چه که امروز از آن باقی مانده، مسببات خنده و تفریح مسافرانی که عازم فومن شده اند را فراهم آورد! 

تقریبا یک سال از روزی که افتخاری در نشست شورای اداری شهرستان فومن خبر از موافقت وزارت راه و شرکت توسعه زیرساخت راه‌های شمال کشور به اصلاح طرح پل ورودی فومن داده، می گذرد و در این مدت نه تنها این پل هیچ پیشرفتی نداشته بلکه عملیات عمرانی آن پسرفت هم داشته که شاید از این نظر در کشور بی سابقه باشد. قابل تامل آن که نماینده فومن عضو کمیسیون عمران مجلس هم می باشد!! اگرچه خودش در همان جلسه می گوید که تخصص اش در حوزه عمران نیست! (اینجا را بخوانید)

نکته قابل تامل دیگر در اینست که افتخاری صراحتاً اعتراف می کند که خودش جلوی اجرای پل ورودی فومن را گرفته است. البته مدعی می شود که این کار را به خاطر هدر نرفتن بیت المال کرده است!

شاید این شیوه برخورد با اتلاف بیت المال هم همچون پسرفت در عملیات عمرانی یک پل، بی سابقه باشد که چرا نماینده فومن به جای حل مساله، صورت مساله را به صورت کامل پاک می کند یعنی به جای آن که با تشدید نظارت ها، مانع از اتلاف بیت المال شود، کلاً عملیات اجرایی پل را متوقف می کند!

نکته پایانی ان که آن چه که حالا برای مردم فومن مانده، سازه ای مضحک است که در همین وضعیت هم پیمانکارش 20 میلیارد از دولت طلب دارد!
علیرغم حضور آقای نماینده در کمیسیون عمران؛ پل فومن به جای پیشرفت، پسرفت می کند!
#پل ورودی فومن #افتخاری نماینده فومن


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221596 1