کدخبر:
221702
تاریخ انتشار:
۴ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رییس ناحیه سه شهرداری منطقه یک خبر داد: اجرای ۳۱ هزار متر عملیات روکش آسفالت در محلات ناحیه سه منطقه یک در طول ۳ ماه اخیر

خزر: شهرداری منطقه یک دارای ۳ ناحیه و ۱۱ محله است. که روسای نواحی براساس سیاست محله محوری و توزیع خدمات در همه محلات برنامه ها و اقداماتی را در دستور کاری خود دارند.

 

به گزارش خزرآنلاین، روابط عمومی شهرداری منطقه یک - مهندس یزدانی در سخنانی به اشاره استقرار ۴ محله از ۱۱ محله در ناحیه سه اذعان داشت: این ناحیه در راستای تحقق سیاست محله محوری و ارتقا محلات، املاکی را که تغییر کاربری داده اند را شناسایی و نسبت به تشکیل پرونده و ارسال به کمیسیون ماده صد یا الحاق ماده ۴۲ قانون شهرداری ها اقدام نموده است.

وی در خصوص اقدامات عمرانی محلات ناحیه سه گفت: اجرای عملیات ۳۱ هزار متر مربع روکش آسفالت در محله های نیکمرام، معلم، آزادگان و گلسار، تعویض و همسطح سازی و لایروبی ۳۹۲ عدد درب منهول، ساخت و نصب ۱۱ عدد تابلو پایه دار راهنمای کوچه ها و ۲۹۸ عدد تابلو دیواری در محله های معلم و آزادگان از جمله اقدامات اجرایی ناحیه سه شهرداری منطقه یک در طول مدت ۳ ماه اخیر بوده است.

رییس ناحیه سه شهرداری منطقه یک در پایان خاطرنشان کرد: تخصیص منابع و ارائه امکانات و خدمات به طور برابر در بین شهروندان و همسطح سازی محلات از مهم ترین برنامه های مدیران شهرداری ها می باشد.
رییس ناحیه سه شهرداری منطقه یک خبر داد: اجرای ۳۱ هزار متر عملیات روکش آسفالت در محلات ناحیه سه منطقه یک در طول ۳ ماه اخیر
#شهرداری منطقه 1 #31 هزار متر روکش آسفالت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221702 1