کدخبر:
221712
تاریخ انتشار:
۴ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عوارضی برای خودروهای پلاک رودبار رایگان شد اما برای سایر خودروها گران!

خزر: دادستان رودبار اگرچه خبر از معافیت های خودروهای پلاک رودبار از پرداخت عوارض بزرگراه امام‌زاده هاشم می دهد، اما به این موضوع اشاره نمی کند که عوارض برای سایر اتوموبیل های عبوری به طرز محسوسی افزایش یافته و از 2500 تومان به 3000 تومان رسیده است! به عبارت دیگر بخش خصوصی تنها در صورتی حاضر به پذیرش عدم دریافت عوارض از خودروهای پلاک رودبار شده که جور این خودروها را باید سایر هموطنانی که از این محور عبور می کنند، بکشند. به نظر می رسد عدم دریافت عوارض از خودروهای پلاک رودبار بیش از آن که ناشی از دستور دادستان رودبار باشد، حاصل نوعی توافق است که البته حتما دادستان محترم رودبار هم در به دست آمدن آن نقش داشته است!

به گزارش خزرآنلاین، پس از کش و قوس های فراوان سرانجام با دستور دادستان رودبار، طرح عبور خودروهای پلاک رودبار (ط ۵۶) بدون پرداخت عوارضی از ایستگاه عوارضی امام‌زاده هاشم از اول شهریور اجرایی شد.

دادستان رودبار با بیان این‌که خود را مدافع حقوق عامه می‌دانیم، گفت: تلاش دستگاه قضا در شهرستان بر این است تا از حق ازدست‌رفته مردم نجیب و انقلابی دیار زیتون دفاع کند که اکنون در اول راه هستیم و این تظلم‌خواهی و دفاع از حقوق به‌حق مردم، ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به استقرار و جانمایی ایستگاه عوارضی در امام‌زاده هاشم افزود: همشهریان عزیز که دارای خودروی پلاک رودبار (۵۶ ط) هستند از این‌پس می‌توانند بدون پرداخت عوارض از مسیر رشت - رودبار و شهرهای حومه و بالعکس تردد کنند.

دادستان رودبار اگرچه خبر از معافیت های خودروهای پلاک رودبار از پرداخت عوارض بزرگراه امام‌زاده هاشم می دهد، اما به این موضوع اشاره نمی کند که نرخ عوارض برای سایر اتوموبیل های عبوری به طرز محسوسی افزایش یافته است و از 2500 تومان به 3000 تومان رسیده است! به عبارت دیگر بخش خصوصی تنها در صورتی حاضر به پذیرش عدم دریافت عوارض از خودروهای پلاکم رودبار شده که جور این خودروها را بایدسایر هموطنانی که از این محور عبور می کنند، بکشند. 

به نظر می رسد عدم دریافت عوارض از خودروهای پلاک رودبار بیش از آن که ناشی از دستور دادستان رودبار باشد، حاصل نوعی توافق باشد که البته حتما دادستان محترم رودبار هم در به دست آمدن آن نقش داشته است!
عوارضی برای خودروهای پلاک رودبار رایگان شد اما برای سایر خودروها گران!
#عوارضی رودبار #پلاک رودبار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221712 1