کدخبر:
221844
تاریخ انتشار:
۹ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اتفاقات عجیب در جلسه شورای شهر رشت! + جزییات

خزر: جلسه امروز شورای شهر رشت با محوریت انتخاب کمیسیون ها اگرچه برگزار شد اما با حواشی مختلفی همراه بود. 

به گزارش خزرآنلاین، در جلسه امروز شورای شهر رشت اتفاقات عجیبی رخ داده است.

اظهارات عجیب علیپور در جلسه شورا: چرا نمیتوانم یک نیرو وارد شهرداری کنم؟!

محمدحسن علیپور، در این جلسه با اشاره به اینکه اعضای شورا در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر رشت برای پُست و مقام لهلهه می زنند، گفت: پُست ها در شهرداری رفاقتی است.

وی با تاکید بر اینکه در صحن شورای شهر رشت بنده نمی‌توانم یک نیرو وارد شهرداری رشت کنم، افزود: چه طور برخی از اعضای شورای رشت دائما در حال انتقال نیرو به مجموعه شهرداری هستند اما بنده نمی‌توانم یک نیروی جدید وارد شهرداری و یا یک مدیری را جابجا کنم! مگر من چی کمتر از بقیه دارم؟!

خروج اعضای شورا پس از حضور شهردار!

در جلسه امروز شورا و پس از حضور شهردار، 4 عضو شورای شهر رشت (علوی - شیرزاد - رسولی - ذاکری) از جلسه خارج شدند و جلسه از حد نصاب افتاد. این اقدام با عصبانیت شدید رییس شورای شهر رشت همراه بود. حاجی پور با بیان اینکه قرار بود تا پیرامون یک سرمایه گذاری 1500 میلیارد تومانی در رشت تبادل نظر شود، خطاب به غایبین گفت: یعنی من باید حتما امتیاز بدهم تا شما در جلسه حاضر شوید؟

وی با بیان اینکه بنده، آقای رمضانپور و آقای عاقل منش با ریش سفیدی خواستیم برای این شهر کار کنیم، افزود: چرا فرار می کنید؟ بنشینید و حرفایتان را بزنید. به دنبال چه هستید؟ به دنبال تخریت من؟ تخریب رمضانپور؟ تخریب جذب و عاقل منش. این شهر مظلوم است.

جنجال بر سر نامه نماینده؟!

امیرحسین علوی، امروز در صحن علنی شورای شهر رشت با اشاره به نامه یکی از نمایندگان به وزارت کشور در خصوص مشکلات موجود  در شهرداری، گفت: در این نامه آمده بود که یکی از اعضای شورای شهر رشت با همکاری رسانه ها مشکلاتی را بر سر راه شهرداری ایجاد کرده است.

در همین راستا، در چند روز گذشته تماسی از وزارت کشور با بنده گرفته شد که برای توضیحات و بررسی هایی در وزارت کشور حاضر شوم، اما نامه آن به بنده ابلاغ نشد و باید این موضوع توسط ریاست شورا بررسی و پیگیری شود.

وی افزود: چگونه یک نماینده چنین نامه ای را به وزارت کشور ارسال می کند؟ اگر ارسال این نامه با درخواست شهردار رشت بوده، باید شهردار به شورا اخضار و پاسخگو باشد، اگر هم با درخواست شهردار نبوده باید مشخص شود این نماینده بر  چه اساسی چنین نامه ای را ارسال کرده است.
اتفاقات عجیب در جلسه شورای شهر رشت! + جزییات
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221844 1