کدخبر:
221908
تاریخ انتشار:
۱۱ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اوج بی شرافتی یک عضو شورا! هیولایی که با نام شهدا و یاد آنان، دروغ می گوید!

خزر: این اظهارات عضو کذاب شورا در حالی طرح می گردد که وی از همان نخستین روزهای عضویت در شورای شهر، منزل خود را عوض کرده و در خانه متعلق به یکی از پیمانکاران شهرداری به نام "م.ص" به صورت کاملاً رایگان سکونت داشته است. خانه ای که البته از طریق ارتباطات یکی از کارمندان شهرداری برای وی مهیا شده است. 

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که یکی از اعضای شورای شهر در صحن علنی شورا در اظهاراتی مدعی شد که از ابتدای عضویتش در شورا تا کنون، در خانه استیجاری زندگی کرده و از این بابت مدیون هیچ کسی نیست. 

این اظهارات عضو کذاب شورا در حالی طرح می گردد که وی از همان نخستین روزهای عضویت در شورای شهر، منزل خود را عوض کرده و در خانه متعلق به یکی از پیمانکاران شهرداری به نام "م.ص" به صورت کاملاً رایگان سکونت داشته است. خانه ای که البته از طریق ارتباطات یکی از کارمندان شهرداری برای وی مهیا شده است. 

این عضو شورا که تقریبا در تمام سخنان خود دم از شهدا زده و خود را انسانی متدین و انقلابی معرفی می کند، فردی است که از نخستین روزهای ورود به مجموعه مدیریت شهری، ضعف نفس خود را بر همگان عیان کرده و به صورت همیشگی در دفتر یکی از مدیره های بدنام شهرداری حاضر بوده است. وی حتی طی روزهای اخیر با فشار بر شهردار، سعی داشته تا پستی حساس را برای این مدیره دست و پا کند. 

اینکه یک عضو شورا با گرفتن ژست مظلومانه در مقابل اصحاب رسانه، از شهدای عزیز هزینه کرده و به راحتی دروغ بگوید، نشان از اوج بدبختی و رذالت اخلاقی این فرد است. البته از فرد ضعیف النفسی که علی رغم تاهل و بهره مندی از نعمت داشتن همسر مومن و فرزندان سالم، اوقات خود را در دفتر یکی از مدیره های شهرداری سپری کرده و نگاه متعجب مردم و کارمندان را در مقابل نگاه های هرزه خود هیچ می انگارد، انتظاری بیش از این نمی رود.

 
اوج بی شرافتی یک عضو شورا! هیولایی که با نام شهدا و یاد آنان، دروغ می گوید!
#رانت #اختلاس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221908 1