کدخبر:
221962
تاریخ انتشار:
۱۶ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شکایت همزمان نماینده مجلس فومن از 10 خبرنگار + سند/ افتخاری: از هیچ خبرنگاری شکایت نکردم؛ از قوه قضائیه بپرسید/ یکی از خبرنگاران: برای پاسخگویی به شکایت افتخاری به دادسرا رفتم

خزر: افتخاری در حالی با بیان اینکه خبرنگاران بازوهای ما در حل مشکلات مردم هستند و نمی‌توان این بازو را قطع کرد، مدعی عدم شکایت از خبرنگاران می شود که در برگه ابلاغیه دادگاه، از افتخاری به عنوان شاکی پرونده نام برده شده است. 

به گزارش خزرآنلاین، ایلنا نوشت:

صبح امروز- شنبه 16 شهریور ماه- حدود 10 نفر از خبرنگاران شهرستان فومن به اتهام نشر اکاذیب به صورت دسته جمعی به شعبه یکم بازپرسی دادگستری شهرستان فومن احضار شدند که پس از تفهیم اتهام متوجه شدند، نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی از آنان شکایت کرده است.

این اقدام که به نظر می‌رسد پیش از این سابقه نداشته موجی از واکنش‌ خبرنگاران و روزنامه‌نگاران  استان گیلان را با خود به همراه داشت، این در حالی است که محمد مهدی افتخاری نماینده فومن وشفت در گفت وگو با ایلنا این خبر را تکذیب کرد و گفت : « شما از کجا می دانید ؟ چه کسی به شما گفته؟ خبرنگاران بازوهای ما در حل مشکلات مردم هستند مگر  می‌توان بازو را قطع کرد.»

وی در پاسخ به این پرسش که‌ در این صورت چرا این خبرنگاران  برگه‌های احضاریه‌‌ای از سوی  شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فومن مبنی برشکایت شما از خودشان ،دریافت کرد‌ه‌اند ، گفت: « چرا از من می‌پرسید این موضوع به من ربطی ندارد. از  همان جایی که این برگه‌ها صادر شده بپرسید. من از کسی شکایت نکردم. »

15

یکی از خبرنگاران فومن نیز که نام او در میان شکایت شده‌ها هست ضمن نادرست خواندن صحبت‌های این نماینده مجلس درباره بی خبری از این احضاریه‌ها گفت: روز پنجشنبه نامه‌ای از سوی اداره بازپرسی فومن به دستم رسید که در آن ابلاغیه، شخص آقای افتخاری از من شکایت کرده  و علت شکایت هم همان چیزی است که در احضاریه نوشته شده است.

این خبرنگار که نخواست نامش فاش شود ، افزود: صبح امروز- شنبه 14 شهریور ماه-به شعبه اول بازپرسی فومن رفتم که در  کمال تعجب 7 نفر دیگر از  همکاران خود را در آنجا دیدم. جالب اینکه هیچکس از خبرنگاران از موضوع شکایت ایشان با خبر نیست و با توجه به اینکه از صبح زود به این شعبه مراجعه کرده‌ایم اما بازپرس همچنان ما را  پشت در نگه داشته است.

وی با اشاره به اینکه تعداد احضار شدگان تا انجا که خبر دارم حدود 10 نفر و شاید هم بیشتر باشد، گفت: به ما گفتند اگر ظرف 5 روز پس از ابلاغیه به دادسرا مراجعه نکنید بازداشت خواهید شد اما  ای کاش حداقل  این را هم می گفتند که که جرم ما چیست./ایلنا
شکایت همزمان نماینده مجلس فومن از 10 خبرنگار + سند/ افتخاری: از هیچ خبرنگاری شکایت نکردم؛ از قوه قضائیه بپرسید/ یکی از خبرنگاران: برای پاسخگویی به شکایت افتخاری به دادسرا رفتم
#محمدمهدی افتخاری #نماینده فومن


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221962 1