کدخبر:
221990
تاریخ انتشار:
۱۷ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک بام و دو هوای ارشاد گیلان!

به گزارش خزرآنلاین، یکی از وظایف اداره کل ارشاد در استان ها، حمایت از رسانه هایی است که با احترام به قانون، مجوزهای لازم را برای انتشار از هیات نظارت بر مطبوعات و نهادهای نظارتی دریافت کرده و در چارچوب قانون به فعالیت می پردازند. 

اگرچه به جرات می توان گفت حمایت ارشاد گیلان از این قبیل رسانه ها هم در پایین ترین سطح خود قرار داشته و بعضا هیچ حمایتی از رسانه هایی که سال ها در حال فعالیت قانونی هستند، صورت نگرفته است. 

نکته قابل تامل و تاسف برانگیز اما اینست که گویا ارشاد گیلان که می بایست به دنبال پر کردن خلا حمایت از رسانه های مجوزدار و پشتیبانی از انتشار قانونمند نشریات مکتوب و‌ مجازی باشد، به حمایت از افرادی می پردازد که اتهامشان انتشار نشریه بدون مجوز است! به طوری که مدیر روابط عمومی ارشاد گیلان اخیرا در دادگاه کفیل فردی شده است که‌ یکی از اتهامش انتشار نشریه بدون مجوز بوده است. عجیب آنکه متهم هم در دفاعیات خود مدعی شده که وقتی مدیر روابط عمومی ارشاد کفیل وی می شود یعنی انتشار این نشریه مورد تایید ارشاد می باشد! 

البته وقتی مسئولان ارشاد گیلان، خودشان به حمایت از افرادی می‌پردازند که با راه اندازی نشریات بدون مجوز، متهم به قانون شکنی بوده و کفالت آنان را در دادگاه و در محضر قانون بر عهده می‌گیرند، از سایر دستگاه های مرتبط چه انتظاری می رود؟ به قول معروف حرمت مسجد را متولی آن نگه دار می دارد! وقتی هم که متولی حرمت داری نکند، انتظاری از سایرین نخواهد بود.

در پایان باید گفت ارشاد گیلان که همواره آمار بالای رسانه های دارای مجوز را با افتخار اعلام می کند، چون به خلوت می رود آن کار دیگر می کند!
یک بام و دو هوای ارشاد گیلان!
#یک بام و دو هوای ارشاد گیلان! #یک بام و دو هوای ارشاد گیلان!


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221990 1