کدخبر:
222084
تاریخ انتشار:
۲۳ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قابل توجه نهادهای نظارتی؛

برکناری رئیس یک هیئت ورزشی به جرم افشاگری در خصوص رانت خواری برادر دوتابعیتی آقای رئیس!

خزر: باید از مسئولان نهادهای نظارتی و بازرسی استان پرسید که آیا سزای کسی که نسبت به تخلفات حوزه ی فعالیت خود بی تفاوت نبوده و حاضر نمیشود تا با رانت خواران همراهی کند، برکناری است؟ چگونه یک فرد دوتابعیتی که برای اخذ تابعیت دوم در زیر پرچم کشور بیگانه و متخاصم قسم وفاداری یاد کرده، از طریق برادر خود، مدیران پاک دستی را که دل در گرو اعتلای ورزش کشور دارند را خانه نشین میکند؟!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که گزارشی از رانت عجیب برادر یکی از مسئولان فعلی استان در خروجی سایت منتشر شد. (اینجا را بخوانید)

اندکی پس از این افشاگری و دقیقاً زمانی که به نظر میرسید مسئولان امر می بایست به رانت خواری برادر دوتابعیتی آقای رئیس پایان دهند، شنیده ها حکایت از آن دارد که رئیس هیئت شهرستان این رشته ی ورزشی به علت ارسال نامه به رئیس فدراسیون و پرده برداری از رانت برادر آقای رئیس از سمت خود برکنار شده است!

به عبارت دیگر مسئولان اداره ورزش شهرستان نه تنها هیچ برخوردی با برادر رانت خوار آقای رئیس که در ازای پرداخت کمک 250 میلیون تومانی یک شبه چند دان در یک رشته ی رزمی جهش پیدا کرده و بر کرسی نائب رئیسی تکیه زده است، نکردند، بلکه با تاثیرپذیری از فشار آقای رئیس و برادر وی، رئیس هیئت شهرستان این رشته ی ورزشی را به این علت که چرا با ارسال نامه ای، رئیس فدراسیون را در جریان این موضوع قرار داده است، برکنار کرده اند!

باید از مسئولان نهادهای نظارتی و بازرسی استان پرسید که آیا سزای کسی که نسبت به تخلفات حوزه ی فعالیت خود بی تفاوت نبوده و حاضر نمیشود تا با رانت خواران همراهی کند، برکناری است؟ چگونه یک فرد دوتابعیتی که برای اخذ تابعیت دوم در زیر پرچم کشور بیگانه و متخاصم قسم وفاداری یاد کرده، از طریق برادر خود مدیران پاک دستی را که دل در گرو اعتلای ورزش کشور دارند را خانه نشین میکند؟!

 
برکناری رئیس یک هیئت ورزشی به جرم افشاگری در خصوص رانت خواری برادر دوتابعیتی آقای رئیس!
#دوتابعیتی #رانت خوار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222084 1