کدخبر:
222086
تاریخ انتشار:
۲۳ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

برگزاری آموزش عمومی ایمنی و آتش نشانی و مقابله با حوادث برای شهروندان

خزر: صبح روز گذشته ۱۶شهریور ۹۸ دوره ی آموزشی آتش نشان داوطلب با هدف ارتقای فرهنگ ایمنی عموم افراد جامعه با حضور در ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی رشت واقع میدان انتظام آغاز شد.

به گزارش خزرآنلاین، بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی در باره ی این دوره آموزشی گفت: شرکت کنندگان در این دوره با فراگیری آموزش ایمنی و مقابله با حوادث مختلف و چگونگی انتخاب عکس العمل مناسب در برخورد با این حوادث آشنا می شوند. وی در ادامه بیان داشت: ترویج فرهنگ ایمنی در سطح جامعه با توجه به اینکه مردم بهترین مُبلغ می باشند برای به حداقل رسانیدن خسارات جانی و مالی در حوادث مختلف امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. به همین واسطه از کلیه¬ ی شهروندان دعوت می کنیم برای شرکت در این دوره ¬ها با مراجعه به ساختمان مرکزی آتش نشانی قسمت (آموزش) ثبت نام نمایند، والدین گرامی نیز می¬ توانند برای پُرکردن بخشی از اوقات فراغت جوانان از این دوره¬ ها که هر ساله به صورت رایگان برای عموم افراد جامعه برگزار می شود، استفاده نمایند.

گفتنی است محتوای دروس ارایه شده در این دوره ¬های آموزشی شامل: تئوری حریق، آشنایی با خاموش کننده های دستی، امداد و نجات، کمک¬های اولیه، آمادگی در برابر زلزله، کف وکف سازها ، ایمنی خانه وخانواده، ایمنی برق و عملیات اطفای حریق است.

 
 
 
 
 
برگزاری آموزش عمومی ایمنی و آتش نشانی و مقابله با حوادث برای شهروندان
#شهرداری منطقه 4 #آموزش عمومی ایمنی و آتش نشانی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222086 1