کدخبر:
222161
تاریخ انتشار:
۲۵ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چند نکته در خصوص انتصاب قریب الوقوع فرماندار رشت به عنوان معاون سیاسی

خزر: البته مؤمنی زاده در حالی به انتقاد از عملکرد استاندار قبلی گیلان پرداخته بود که هنوز دکتر زارع به عنوان استاندار جدید گیلان تعرفه نشده بود شاید اگر مؤمنی زاده میدانست که قرار است یکی از نزدیکان دکتر سالاری به عنوان استاندار جدید گیلان تعرفه شود هیچگاه توپ عملکرد ضعیف خود در مدیریت شورای شهر رشت را به زمین استاندار سابق نمی انداخت.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که به زودی میرشمس مؤمنی زاده، فرماندار فعلی رشت به عنوان معاون سیاسی استانداری گیلان محسوب خواهد شد. اگرچه این انتصاب را در صورت وقوع میتوان ناشی از قحط الرجال چهره های بومی دانست اما این نقیصه نباید حساس ترین معاونت استانداری گیلان را در اختیار فردی قرار دهد که عملکردش در فرمانداری رشت به اذعان برخی از صاحب نظران،بسیار ضعیف بوده است.

اگرچه فرمانداری رشت به واسطه ی مرکز استان بودن عملاً در زیر سایه استانداری قرار میگیرد اما کیفیت عملکرد مؤمنی زاده را در معدود مواردی که در آنها فرمانداری نقشی تاثیرگذار دارد، به راحتی میتوان در معرض نقد قرار داد. غیبت مکرر برخی اعضای شورا در جلسات، سهم خواهی بعضی از آنان در فرآیند انتخاب شهردار که عملاً منجر به آن شد که شهر قریب به یک سال بدون شهردار باقی بماند، آبستراکسیون های متوالی اعضای شورا و ... همه و همه نشان از عدم توانایی مؤمنی زاده در مدیریت شورای شهر رشت دارد.

این بی تفاوتی شورانشینان نسبت به نقش بالادستی فرمانداری، به شدت جایگاه فرمانداری رشت را در نزد افکار عمومی تنزل داده است. پربیراه نیست اگر بگوییم این روزها فرمانداری رشت با فاصله گرفتن از تعریف یک نهاد حاکمیتی تبدیل به تشکیلاتی فرمایشی شده است. اتفاقی که با انتصاب مؤمنی زاده به عنوان معاون سیاسی استانداری گیلان، تکرارش برای مهمترین معاونت استانداری اصلاً دور از ذهن نخواهد بود.

نکته ی قابل تامل دیگر در خصوص عملکرد مؤمنی زاده در اظهارات چندی قبل وی نهفته است. مؤمنی زاده چندی پیش و در نشست خبری خود با اصحاب رسانه مدعی شده بود که درخواستش برای انحلال شورای شهر رشت مورد موافقت استاندار گیلان قرار نگرفته است! اگرچه مؤمنی زاده با این اظهارات توپ را به زمین دکتر سالاری می اندازد اما این سوال را بی پاسخ می گذارد که چرا تا زمانی که دکتر سالاری در رأس استانداری گیلان حاضر بوده و از قضا انتقادات شدیدی هم نسبت به عملکرد شورای شهر رشت در همان موقع طرح میگردید، دست به افشاگری نزده است و پس از رفتن دکتر سالاری، لب به چنین سخنانی گشوده و تلویحاً استاندار سابق را مقصر وجود مشکلات در شورای شهر رشت میخواند؟! البته از همین موضوع میتوان پی به یکی از خصایص اخلاقی فرماندار رشت برد.

البته مؤمنی زاده در حالی به انتقاد از عملکرد استاندار قبلی گیلان پرداخته بود که هنوز دکتر زارع به عنوان استاندار جدید گیلان تعرفه نشده بود شاید اگر مؤمنی زاده میدانست که قرار است یکی از نزدیکان دکتر سالاری به عنوان استاندار جدید گیلان تعرفه شود هیچگاه توپ عملکرد ضعیف خود در مدیریت شورای شهر رشت را به زمین استاندار سابق نمی انداخت.
چند نکته در خصوص انتصاب قریب الوقوع فرماندار رشت به عنوان معاون سیاسی
#میرشمس مومنی زاده #فرمانداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222161 1