کدخبر:
222197
تاریخ انتشار:
۲۵ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

داماد نماینده سابق، سلطان ارز مجازی در استان!

خزر: پس از حضور مأموران نیروی انتظامی در محل مورد نظر و کشف و ضبط دستگاه ها مشخص میگردد که این تجهیزات توسط مالک این کارخانه که از قضا داماد یکی از نمایندگان سابق همان شهرستان هم می باشد، تهیه و به این مکان منتقل شده است تا استخراج ارز مجازی با استفاده از برق صنعتی موجود در کارخانه که تعرفه بسیار پایینی هم دارد، صورت پذیرد.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که اخبار حکایت از کشف و ضبط چند صد دستگاه استخراج ارز مجازی ( بیت کوین ) در شهرک صنعتی یکی از شهرستان های استان داشت.

گفته میشود فردی با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی، اقدام به واردات و خرید دستگاه های مذکور نموده و آن را در محل یکی از کارخانه های متروکه واقع در شهرک صنعتی این شهر نصب و به صورت مخفیانه اقدام به استخراج ارز مجازی می نماید.

پس از حضور مأموران نیروی انتظامی در محل مورد نظر و کشف و ضبط دستگاه ها مشخص میگردد که این تجهیزات توسط مالک این کارخانه که از قضا داماد یکی از نمایندگان سابق همان شهرستان هم می باشد، تهیه و به این مکان منتقل شده است تا استخراج ارز مجازی با استفاده از برق صنعتی موجود در کارخانه که تعرفه بسیار پایینی هم دارد، صورت پذیرد.

اگرچه این تجهیزات با دستور مقام محترم قضایی ضبط گردیده اما پیگیری های خبرنگار خزرآنلاین حکایت از آن دارد که این فرد در شهرک صنعتی یکی دیگر از شهرستان های همجوار هم دستگاه هایی را به همین منظور مستقر کرده که چند روز پیش و پس از این اتفاق، فعلاً آنها را از کار خارج و مخفی نموده است.

قابل تامل آنکه داماد نماینده سابق طی ماهیان گذشته، سود چند ده میلیونی این کار را هم صرف خرید دستگاه های جدید می نموده تا آنجا که از او در بین استخراج کنندگان ارز مجازی استان به عنوان سلطان بیت کوئین استان یاد میشده است.
داماد نماینده سابق، سلطان ارز مجازی در استان!
#نماینده سابق #سلطان بیت کوین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Economy
تازه های Economy
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222197 1