کدخبر:
222201
تاریخ انتشار:
۲۵ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به بهانه پاسخ عجیب نماینده آستانه به یک سوال؛ وقتی جای مطالبه گر و پاسخگو عوض می شود!

خزر: چندی پیش بود که نماینده آستانه در پاسخ به سوال خبرنگار خبرآنلاین مبنی بر اینکه آیا در دور بعدی هم کاندیدای انتخابات خواهد شد یا نه، پاسخ عجیبی را بر زبان آورد. قربانی در جواب سوال این خبرنگار گفت که میخواهد چوپان شود!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که نماینده آستانه در پاسخ به سوال خبرنگار خبرآنلاین مبنی بر اینکه آیا در دور بعدی هم کاندیدای انتخابات خواهد شد یا نه، پاسخ عجیبی را بر زبان آورد. قربانی در جواب سوال این خبرنگار گفت که میخواهد چوپان شود!

قابل تامل آنکه بیش از 60 نماینده به این سوال پاسخ های مناسبی همچون بله یا خیر دادند و قربانی تنها کسی بود که چنین پاسخی را به سوال خبرنگار داد. اگرچه در شرایط کنونی و با توجه به گرانی گوشت، چوپانی شغلی ارزشمند و پر درآمد محسوب میشود اما مطمئناً نماینده آستانه که از قضا پزشک و دارای تحصیلات عالیه هم می باشد نمی خواهد که در آینده چوپان شود بلکه به نظر میرسد این پاسخ بیشتر از سر بی حوصلگی و زمان نامناسبی بوده که خبرنگار برای سوال خود انتخاب کرده است!

مطمئناً نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و پاسخ به خواسته های آنان کار ساده ای نیست اما حداقل انتظار از هر نماینده این است که جواب درخور و شایسته ای به سوالات طرح شده دهد ولو آنکه حتی در زمان پاسخ به سوال، شرایط بدنی و روحی نامناسبی داشته باشد.

امید است پاسخ نمایندگانی همچون دکتر قربانی به سوالات خبرنگاران و درخواست های مردم به گونه ای نباشد که چنین به ذهن متبادر کند که جای مطالبه گر و پاسخگو عوض شده است!
به بهانه پاسخ عجیب نماینده آستانه به یک سوال؛ وقتی جای مطالبه گر و پاسخگو عوض می شود!
#نماینده آستانه #چوپان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222201 1