کدخبر:
222207
تاریخ انتشار:
۲۵ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اقدام عجیب شبکه باران و سوژه ای که برای آمدنیوز فراهم شد!

خزر: فضای امروز متاثر از یک جنگ رسانه ای تمام عیار فی مابین رسانه های انقلابی و ضدانقلاب بوده و هر نوع اهمال در انجام وظایف ولو از روی عمد هم که نباشد، می تواند به سوژه ای برای رسانه های معاند تبدیل شود.

به گزارش خزرآنلاین، سیاه نمایی از طریق مخابره یک خبر اشتباه در بین ده ها خبر کم اهمیت اما به ظاهر درست، تکنیکی است که برخی رسانه های معاند از آن برای جلب اعتماد عمومی و خوراندن مقاصد شخصی به افکار عمومی استفاده می کنند. تکنیکی که رسانه ای همچون BBC از آن بهره می گیرد.

فضای امروز متاثر از یک جنگ رسانه ای تمام عیار فی مابین رسانه های انقلابی و ضدانقلاب می باشد و هر نوع اهمال در انجام وظایف ولو از روی عمد هم که نباشد، می تواند به سوژه ای برای رسانه های معاند تبدیل شود.

شبکه باران در عاشورای امسال و در اقدامی عجیب تصاویری از حضور پرشور عزاداران حسینی را با زیرنویس عاشورای 97 بر روی آنتن برد. اقدامی که به سوژه ای برای آمدنیوز تبدیل شد تا در مطلبی سراسر کذب مدعی شود که به دلیل کم رونقی مراسم عاشورای امسال در رشت، شبکه باران از تصاویر آرشیوی استفاده کرده است!

این در حالی است که دقایقی بعد و در ادامه همان برنامه تصاویری از حضور پرتعداد ارادتمندان امام حسین(ع) در عاشوری 98 در میدان شهدای زهاب نشان داده می شود.

مشخص نیست که آیا صدا و سیما واقعا از تصاویر سال قبل استفاده کرده یا این موضوع تنها یک اشتباه ساده تایپی بوده است. در هر حال هر چه که بوده، فرصتی برای سیاه نمایی به دست رسانه های معاند داده است.
اقدام عجیب شبکه باران و سوژه ای که برای آمدنیوز فراهم شد!
#شبکه باران #صدا و سیمای گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222207 1