کدخبر:
222239
تاریخ انتشار:
۲۷ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به بهانه انتصاب سرپرست فرمانداری فومن؛ استانداری که نمی دانست و آنانی که نگفتند!

خزر: اگرچه ممکن است هر فرد یا مسئولی دچار عصبانیت لحظه ای گردد، به خصوص وقتی که پای فرزند هم در میان باشد اما آن چه که به راحتی می توان از فیلم این اقدام زشت بخشدار وقت و سرپرست قعلی فرمانداری فومن دریافت، حس قیم مآبانه وی نسبت به نوجوان 13 ساله است. توگویی رضایی در نظام فئودالی، اربابی است که رعیت خود را به باد کتک گرفته است.

به گزارش خزرآنلاین، استاندار گیلان، دیروز طی حکمی حمید رضایی لاکساری را بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فومن منصوب کرد. تا پیش از این محمود قاسم نژاد، فرماندار شهرستان فومن بود که چندی پیش با حکم دکتر زارع به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان منصوب شده بود.

انتصاب رضایی لاکساری به عنوان سرپرست فرمانداری فومن بار دیگر خاطره اقدام عجیب وی در ضرب و شتم یک نوجوان دبیرستانی را در اذهان عمومی زنده کرد. اتفاقی زشت که در زمان تصدی او بر بخشداری ماسال رخ داده بود و در آن رضایی، نوجوانی 13 ساله را به علت درگیری کودکانه ای که با فرزند وی داشته، به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و سوار بر خودروی دولتی می کند و به مقصدی نامعلوم می برد!

حالا همین فرد با حکم استاندار گیلان، سرپرست فرمانداری فومن شده و احتمالا به زودی به عنوان فرماندار فومن هم منصوب خواهد شد!

اگرچه ممکن است هر فرد یا مسئولی دچار عصبانیت لحظه ای گردد، به خصوص وقتی که پای فرزند هم در میان باشد اما آن چه که به راحتی می توان از فیلم این اقدام زشت بخشدار وقت و سرپرست قعلی فرمانداری فومن دریافت، حس قیم مآبانه وی نسبت به نوجوان 13 ساله است. توگویی رضایی در نظام فئودالی، اربابی است که رعیت خود را به باد کتک گرفته است.

آن چه که بر درد انتصاب چنین فردی به عنوان نماینده دولت در یک شهرستان مهم استان می افزاید، اینست که رضایی بعد از این اتفاق زشت و مشت هایی که بر پیکر نحیف یک نوجوان 13 ساله در برابر دیدگان متعجب همکلاسی هایش فرود می آورد، مدعی می شود که رسانه ها در انعکاس اقدامات او دست به بزرگنمایی زده اند و برخورد او با نوجوانان مضروب، مانند برخورد یک عمو با برادرزاده اش بوده است!!

باید از استاندار گیلان پرسید آیا چنین فردی صلاحیت آن که عهده دار کرسی نمایندگی دولت در یک شهرستان باشد، را دارد؟ مگر رییس جمهور و استاندار با مردم چنین برخورد می کنند که نماینده شان در شهرستان چنین فردی باشد؟!

البته ممکن است دکتر زارع در جریان اقدامات گذشته سرپرست فعلی فرمانداری فومن نبوده و آنانی که رضایی را برای تصدی بر سرپرستی فرمانداری فومن تعرفه کرده اند هم این موضوع را از دکتر زارع مخفی نگه داشته باشند چرا که این اتفاق مدت ها قبل از حضور زارع در استان گیلان و در زمان تصدی دکتر نجفی بر استانداری گیلان رخ داده و البته رضایی هم مدتی بعد با حکم استاندار وقت گیلان از سمت خود برکنار شده بود.

در هر حال انتصاب ضارب یک نوجوان 13 ساله به عنوان سرپرست فرمانداری یکی از مهمترین شهرستان های گردشگرپذیر استان در تضاد کامل با سیاست های دولت تدبیر و امید در خصوص احترام به شهروندان و حفظ کرامت انسانی آن ها تلقی خواهد شد.
به بهانه انتصاب سرپرست فرمانداری فومن؛ استانداری که نمی دانست و آنانی که نگفتند!
#فرمانداری فومن #استانداری گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222239 1