کدخبر:
222293
تاریخ انتشار:
۳۰ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تغییر قریب الوقوع رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان/ شریفی جایگزین چیرانی می شود؟

خزر: شنیده های موثق حکایت از آن دارد که در پی انتقادات برخی نمایندگان اصولگرا از مدیریت فعلی و با هماهنگی صورت پذیرفته با دفتر مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی کشور، به زودی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان دستخوش تغییر گردیده و دکتر ابراهیم چیرانی جای خود را به دکتر حسین شریفی خواهد داد.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده های موثق حکایت از آن دارد که در پی انتقادات برخی نمایندگان اصولگرا از مدیریت فعلی و با هماهنگی صورت پذیرفته با دفتر مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی کشور، به زودی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان دستخوش تغییر گردیده و دکتر ابراهیم چیرانی جای خود را به دکتر حسین شریفی خواهد داد.

دکترحسین شریفی عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت علاوه بر ریاست فعلی بر واحد انزلی، معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت را هم در کارنامه خود دارد.

گفتنی است دکتر شریفی در مدت کوتاه حضورش در راس دانشگاه آزاد انزلی، عملکرد خوبی به خصوص در حوزه فرهنگی داشته که دیدارهای صمیمانه با خانواده معظم شهدا و برگزاری نشست هایی با حضور مسئول دانش و پژوهش سپاه قدس گیلان به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه انزلی بخشی از این عملکرد بوده است که در تطابق کامل با سیاست های جدید دانشگاه آزاد به خصوص پس از انتصاب دکتر ولایتی به عنوان رییس هیات امنای این دانشگاه، قرار دارد.
تغییر قریب الوقوع رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان/ شریفی جایگزین چیرانی می شود؟
#تغییر قریب الوقوع رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان #دانشگاه گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222293 1