کدخبر:
222317
تاریخ انتشار:
۳۰ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به جای حذف یارانه پولداران به سراغ کارگران رفته اند/ راهی برای اعتراض مشخص شود

خزر: نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین دولتی باید راه هایی را برای ثبت اعتراض مردمی که یارانه اش به ناحق قطع شده، مشخص کنند تا قطع یارانه شان مجددا مورد بازرسی و بررسی قرار گیرد.

به گزارش خزرآنلاین، سید کاظم دلخوش، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین و در واکنش به قطع یارانه بخشی از مردم توسط دولت، گفت: بخش زیادی از مردم که یارانه آن ها قطع و به ما مراجعه می کنند، آنهایی هستند که نیازمندند و اصلا جزو دهک هایی که دولت قصد داشت یارانه آن ها را قطع کند، نیستند!

نماینده صومعه سرا با انتقاد از قطع این چنینی یارانه توسط دولت ادامه داد: مثلا یارانه افرادی قطع شده که کارگر کارخانه، فیلمبردار و یا تحت پوشش کمیته امداد است! حذف این چنینی یارانه ها بدون بررسی دقیق مطمئنا آسیب آفرین خواهد بود. همچنین مسئولین دولتی باید راه هایی را برای ثبت اعتراض مردمی که یارانه اش به ناحق قطع شده، مشخص کنند تا قطع یارانه شان مجددا مورد بازرسی و بررسی قرار گیرد.

دلخوش با باین اینکه مخالف حذف این چینی یارانه ها هستم، افزود: اگر قرار بر حذف یارانه ها باشد، می بایست اول یارانه مسئولین کشوری، مدیران شرکت ها،  کارخانه داران، آن هایی که سرمایه بالایی دارند، آن هایی که مغازه های بسیار بزرگ دارند، آن هایی که چندین خانه و ماشین دارند، قطع شود نه مرد نیازمند و اقشار کم درآمد.

نماینده مردم صومعه سرا در پایان با بیان اینکه اگر دولت اصرار بر خذف یارانه دارد، می بایست ابتدا تحقیق و بررسی درستی انجام دهد، گفت: دولت حتما باید در شرایط فعلی، یک خط ارتباطی یا مکانی را برای مراجعه مردم مشخص کند که مردم بتوانند نسبت به بیان مشکلاتش و اعتراض به حذف یارانه شان اقدام کنند و بی جهت حقی از مردم ضایع نشود.
به جای حذف یارانه پولداران به سراغ کارگران رفته اند/ راهی برای اعتراض مشخص شود
#دلخوش #حذف یارانه


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
آرش خرسند
برقراری یارانه در ابتدا آنطور که رسانه های نظام گفتند با هدف برداشتن یارانه های حامل های انرژی وپرداخت آن بصورت نقدی به مردم صورت گرفت،نظام اینکار را کرد و الان بعد از بالا بردن قیمت آب وبرق وگاز وخیلی چیزهای دیگر طوری وانمود می کند که انگار دارد برای دادن آن منتی بر سر مردم می گذارد ،رفتارهای چنین مزورانه ای در نظام فاسد وتبه کار جمهوری اسلامی مسبوق به سابقه است سخنان این مثلا نماینده هم بعنوان فرزندی از فرزندان فاسد خمینی وخامنه ای جنایتکار چیزی جز عوام فریبی نیست خود او هم بهتر می داند که نه تنها تمام یارانه ها قطع خواهد شد بلکه با افزایش بیشتر قیمتها وتورم روز بروز عرصه بر مردم تنگ تر خواهد شد .
سه شنبه، 2 مهر 13989:41:23
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222317 1