کدخبر:
222329
تاریخ انتشار:
۳۰ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عصرونه؛

رانت 650 میلیونی یک زن و شوهر در یک دستگاه اجرایی استان/ پس از افشاگری های صورت گرفته؛ برادر رانت خوار آقای رییس عزل شد/ دانشگاه آزاد رشت یا مجمع خانوادگی؟!/ مشکلات دانشجویان پردیس دانشگاه امام علی(ع) رشت و سوییت هایی لاکچری که برای میهمانان مهیا شده است!

پس از افشای یک رانت خواری؛ برادر آقای رییس از هیات ورزشی عزل شد!

چندی پیش بود که خبری در خروجی سایت منتشر شد که حکایت از رانت عجیب برادر یکی از مسئولین فعلی استان در یک هیات رزمی داشت. گویا این فرد با سو استفاده از جایگاه برادر خود، نه تنها یک شبه چند دان به صورت جهشی ارتقا پیدا کرده بود بلکه توانسته بود به صورت کاملا غیرقانونی بر کرسی نائب رییسی آقایان این رشته ورزشی تکیه بزند. (اینجا را بخوانید)

این ارتقای شبانه برادر آقای رییس سبب شد تا مسئول هیات شهرستان این رشته ورزشی در نامه ای خطاب به رییس فدراسیون، به انتقاد از این موضوع بپردازد با این حال تبعات ارسال این نامه دامنگیر وی شد و به جای برکناری برادر رانت خوار آقای رییس، مسئول هیات شهرستان از سمت خود برکنار شد.

خوشبختانه شنیده ها حکایت از آن دارد که طی روزهای گذشته رییس فدراسیون ضمن عتاب به رییس هیات استان، نائب رییس آقایان این هیات را که همان برادر آقای رییس در استان بوده، از سمت خود برکنار نموده است.

مشکلات دانشجویان پردیس دانشگاه امام علی(ع) رشت و سوییت هایی لاکچری که برای میهمانان مهیا شده است!

شنیده ها حکایت از آن دارد که با وجود آغاز سال تحصیلی جدید در روزهای آینده، بسیاری از دانشجویان پردیس دانشگاه امام علی(ع) با مشکل خوابگاه مواجه هستند. خزرآنلاین چندی قبل در بخش پیام های مردمی خود با اشاره به وجود این مشکل، پرده از سوییت 12 واحده ای برداشت که اختصاص به اسکان میهمانان دانشگاه دارد.

با این حال شورای صنفی پردیس امام علی (ع) گیلان که اساسا می بایست پیگیر احقاق حقوق دانشجویان باشد، طی پیامی، انتشار مشکلات دانشجویان پردیس امام علی(ع) گیلان را در خزرآنلاین، سیاسی کاری خواند!

حالا اما دکتر اعلایی، رییس پردیس امام علی(ع) در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، ادعاها در خصوص اختصاص یک سوییت 12 واحده برای پذیرایی از میهمانان را تایید کرده و می گوید: هنوز بچه ها خوابگاه ندارند اما این سوییت 12 واحده با این وضعیت وجود دارد که البته جزییات آن در اختیار آقای احدزاده قرار دارد و آن را در اختیار ما قرار نمی دهد!

دانشگاه آزاد رشت یا مجمع خانوادگی؟!

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها از دانشگاه آزاد رشت حکایت از آن دارد که مریم اوشک سرایی، مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد رشت همسر محمدرضا آزاده دل معاون آموزش دانشگاه آزاد رشت می باشد. همچنین فردی به نام لیلا اوشک سرایی هم مدیرگروه محیط زیست دانشگاه آزاد لاهیجان می باشد که شباهت فامیلی با مریم اوشک سرایی دارد. البته آقای اوشک سرایی هم در دانشگاه آزاد رشت مشغول به فعالیت است که ممکن است وی هم نسبت فامیلی با مریم اوشک سرایی داشته باشد.

از آن جاییکه نظر مثبت معاون آموزش دانشگاه در بررسی درخواست های سایرین برای تدریس در دانشگاه آزاد رشت بسیار مهم خواهد بود، امید است خانم ها و آقایان اوشک سرایی در صورت تدریس، بر اساس شایستگی علمی موفق به تدریس در دانشگاه آزاد رشت به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه های آزاد کشور شده باشند.

گفتنی است از مریم اوشک سرایی اخیراً به عنوان استاد منتخب دانشگاه آزاد رشت تقدیر به عمل آمده بود!

در ازای دریافت وام های میلیونی رییس امور مالی و همسرش از یک بانک؛ حساب پرداخت حقوق کل کارکنان به این بانک منتقل شد!

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که طی ماه های اخیر به تمامی پرسنل یکی از شرکت های عریض و طویل استان در تمام رده های رسمی، قراردادی و پیمانکاری دستور داده شده تا در یک بانک مشخص جهت دریافت حقوق، افتتاح حساب انجام دهند چرا که حقوق آنان دیگر در بانک قبلی پرداخت نخواهد شد.

مدتی بعد اما یکی از کارکنان با انتشار نامه ای در سیستم این اداره، پرده از علت این انتقال حساب برداشته و می نویسد: خانم "ط" رئیس امور مالی و همسرش در ماه گذشته به ترتیب دو فقره وام 400 و 250 میلیون تومانی از یک بانک دریافت و در ازای آن حساب پرداخت حقوق تمامی پرسنل این اداره را به این بانک انتقال داده اند! قابل تامل آن که این انتقال حساب تنها در استان و نه در کشور اتفاق افتاده که نشاندهنده رانتی بودن آن است. البته این نامه در مدت کوتاهی از روی شبکه توسط مسئولین حذف شد!
رانت 650 میلیونی یک زن و شوهر در یک دستگاه اجرایی استان/ پس از افشاگری های صورت گرفته؛ برادر رانت خوار آقای رییس عزل شد/ دانشگاه آزاد رشت یا مجمع خانوادگی؟!/ مشکلات دانشجویان پردیس دانشگاه امام علی(ع) رشت و سوییت هایی لاکچری که برای میهمانان مهیا شده است!
#عصرونه #شنیده های خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222329 1