کدخبر:
222515
تاریخ انتشار:
۶ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرزند بیکار عضو شورای شهر به دنبال مجوز یک مدرسه غیرانتفاعی!

خزر: قضیه از این قرار است که این فرد طی روزهای گذشته با مراجعه به آموزش و پرورش درخواست انتقال مجوز مدرسه را به نام خود داده است. این در حالی است که وی به تازگی خدمت سربازی خود را به پایان رسانده و هیچ سابقه آموزشی در کارنامه او به چشم نمی خورد و البته بیکاری اش هم خواب از چشمان پدر ربوده بوده است!

به گزارش خزر، شنیده ها از آموزش و پرورش گیلان حکایت از آن دارد که فرزند یکی از اعضای شورای شهر رشت اخیراً با تقدیم درخواستی، خواستار انتقال مجوز یک مدرسه غیرانتفاعی پسرانه به نام خود شده است.

قضیه از این قرار است که این فرد طی روزهای گذشته با مراجعه به آموزش و پرورش درخواست انتقال مجوز مدرسه را به نام خود داده است. این در حالی است که وی به تازگی خدمت سربازی خود را به پایان رسانده و هیچ سابقه آموزشی در کارنامه او به چشم نمی خورد و البته بیکاری اش هم خواب از چشمان پدر ربوده بوده است! گفتنی است این مدرسه گذشته ای جالب دارد که ردپای یکی از اعضای بازداشتی شورای سوم هم در آن قابل مشاهده است.

البته از آن جاییکه که خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید این شنیده نمی باشد، از مدیرکل آموزش و پرورش گیلان درخواست می شود ضمن بررسی این موضوع و در صورت صحت، مانع از این تخلف شود چرا که طبق قانون انتقال مجوز یک مدرسه تابع شرایط خاص بوده و فرد انتقال گیرنده می بایست حتما سابقه کار آموزشی داشته باشد.

خزرآنلاین در آینده بیشتر به جزییات این موضوع خواهد پرداخت.
فرزند بیکار عضو شورای شهر به دنبال مجوز یک مدرسه غیرانتفاعی!
#آموزش و پرورش گیلان #ژن خوب


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222515 1