کدخبر:
222557
تاریخ انتشار:
۷ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نماینده مردم لنگرود: در یکسال گذشته حتی یکبار هم مدیرکل کتابخانه های گیلان را در لنگرود ندیده ام!

خزر: مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی طی گفت و گویی با ما درخصوص وضعیت  کتابخانه های این شهرستان اظهار کرد: عمده مشکلات و چالشهای فرهنگی حاکم بر کشور مبتني بر دستورالعمل ها و بخشنامه هایی است که قابلیت اجرایی آن بسیار کم بوده و بخشی از علت آن به خود فرهنگ برمی گردد که بخشنامه پذیر نیست و برنامه پذیر است.

به گزارش خزرآنلاین، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی طی گفت و گویی با ما درخصوص وضعیت  کتابخانه های این شهرستان اظهار کرد: عمده مشکلات و چالشهای فرهنگی حاکم بر کشور مبتني بر دستورالعمل ها و بخشنامه هایی است که قابلیت اجرایی آن بسیار کم بوده و بخشی از علت آن به خود فرهنگ برمی گردد که بخشنامه پذیر نیست و برنامه پذیر است.

لاهوتی تصریح کرد: متاسفانه تجربه تلخ سالهاي گذشته بر روند جاری نيز اثر گذاشته و زمنيه جذب مديرانی را فراهم آورده است كه کمیت را فداي کیفیت كرده اند و اين روند موجب شده كه امروز ما با مشكلاتي مواجه شویم كه جزء خصايل فرهنگي ما شده است.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس ادامه داد: وقت آن رسیده که به سمتی برویم که دیگر فضای کتابخانه ها از آن شرایط سرد و بی روح بیرون خارج شود و به مراکز فرهنگی و اجتماعی فعال پر جنب و جوش برای همه سنین خصوصا کودکان و نوجوانان ما باشد.

لاهوتی در بخش پایانی گفت و گوی خود با انتقاد از عملکرد پریسا کرمی, مدیرکل کتابخانه های گیلان اظهار کرد: در یکسال گذشته حتی یکبار هم مدیرکل کتابخانه های گیلان را در لنگرود ندیده ام! درحالی که لنگرود شهر ادب و فرهنگ است.

وی گفت: متاسفانه حتی با وجود فراهم کردن منابع, باز هم میبینیم که در اجرا مشکل داریم! و من از استاندار گیلان می خواهم که نظارت جدی تری بر عملکرد مدیران خود داشته باشد!
نماینده مردم لنگرود: در یکسال گذشته حتی یکبار هم مدیرکل کتابخانه های گیلان را در لنگرود ندیده ام!
#لاهوتی #نماینده مردم لنگرود


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222557 1