کدخبر:
222601
تاریخ انتشار:
۹ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان:ممنوعیت حضور پزشکان استخدامی در ساعات اداری در مراکز خصوصی

خزر: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی نشستی با روسای بیمارستان های خصوصی و مراکز جراحی محدود استان گیلان، انجام وظایف قانونی توسط این مراکز را مورد تاکید قرار داد. 

به گزارش خزرآنلاین، دکتر اسماعیل نورصالحی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی نشستی با روسای بیمارستان های خصوصی و مراکز جراحی محدود استان گیلان، گفت: پیرو چندین مرحله مکاتبه کتبی و نیز جلسات گذشته با مدیران مراکز درمانی خصوصی استان، مدیران این مراکز موظفند نسبت به ممانعت از حضور پزشکان استخدامی و یا هیئت علمی دانشگاه در ساعات اداری در مراکز خصوصی، اقدام نمایند.

وی خاطر نشان کرد: درخواست مرخصی پزشکان در روز حضور در مراکز درمانی خصوصی، قابل قبول نمی باشد و با فرد خاطی برابر قانون برخورد خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه  ادامه داد: مدیران مراکزی که با بیمه ها قرارداد دارند، باید ضمن تذکر به پزشکانی که در آن مرکز، اقدام به دریافت هزینه از بیماران به صورت آزاد می کنند، از انجام این کار نیز جلوگیری کنند و هزینه نیز بر طبق بیمه  طرف قرارداد مرکز، از بیمار دریافت شود.

دکتر نورصالحی با اشاره به ابلاغ  وزارت بهداشت در رابطه با انجام سزارین، یادآور شد:  انجام سزارین در مادرانی که اصرار به انجام این عمل  دارند، پس از گفتگو با کارگروهی متشکل از متخصصین زنان و زایمان و تشریح موارد پیش رو، بلامانع است. ولی هزینه به صورت آزاد برای بیمار محاسبه خواهد شد.

در خاتمه مدیران مراکز درمانی خصوصی استان به بیان مشکلات و مسایل موجود در مراکز درمانی خصوصی استان پرداختند.

 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان:ممنوعیت حضور پزشکان استخدامی در ساعات اداری در مراکز خصوصی
#گیلان #دکتر اسماعیل نورصالحی #معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222601 1