کدخبر:
222681
تاریخ انتشار:
۱۲ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جوابیه شهرداری انزلی به خبر منتشر شده در خزرآنلاین؛

عضو شورای شهر آستانه از شرکتی که طرف قرارداد شهرداری انزلی بوده، حقوق می گرفته است!

خزر: انتشار اظهارات یک عضو شورای شهر انزلی در خزرآنلاین، واکنش شهرداری انزلی را در پی داشت.

به گزارش خزرآنلاین، انتشار اظهارات یک عضو شورای شهر انزلی در خزرآنلاین، واکنش شهرداری انزلی را در پی داشت. یاسر کریم، عضو شورای اسلامی شهر بندرانزلی در بخشی از سخنان پیش از دستور خود در صحن علنی شورا، گفته بود:

شهردار انزلی بطور غیر قانونی و پنهانی دو نفر به اسامی خانم محمد دوست و مولایی را در لیست نیروهای شرکتی شهرداری قرار داده و بدون حتی یک روز کارکرد، ماه ها حقوق و اضافه کار 170 ساعتی به همراه سایر مزایا را به آن ها پرداخت کرده است. وی همچنین گفته است که پورقربان بعد از آن که نماینده ی شرکت مذکور پرده از این راز بر می دارد، در اسرع وقت او را از کار برکنار کرده است!

حالا شهرداری انزلی در جوابیه ای، این اظهارات را تکذیب نموده است. در این جوابیه آمده است:

پیرو مطلب منتشره در آن پایگاه خبری درخصوص پرداخت حقوق بدون کارکرد به خانم‌ها محمد دوست و مولایی توسط شهرداری بندرانزلی به اطلاع می‌رساند خانم محمد دوست بعنوان نیروی کارگزین جهت رسیدگی به امورات اداری، بیمه‌ای و حقوقی پرسنل شرکتی در شرکت خاکساران گیل که طبق قرارداد شرکت مذکور وظیفه تامین نیروهای حجمی شهرداری بندرانزلی را بعهده دارد، همچون نفراتی که قبل و بعد از ایشان با شرکت همکاری داشته‌اند مدتی مشغول به کار بوده و هیچگونه رابطه استخدامی با شهرداری نداشته و شهرداری نیز تعهد استخدامی در مقابل ایشان و سایر نیروهای شرکتی نداشته و لازم به ذکر است که از فروردین ماه سال جاری و پس از انصراف و عدم حضور ایشان تسویه حساب با وی توسط شرکت خاکساران گیل صورت گرفته است. همچنین سرکار خانم مولایی نیز مانند چندین نیروی شرکتی دیگر در فرمانداری بندرانزلی مشغول به کار بوده و اضافه‌کار و مزایای ایشان طبق گزارش فرمانداری لحاظ می‌گردد و اعداد و ارقام منتشره به هیچ عنوان صحت نداشته و ندارد. لذا این ادعا که نامبردگان بدون کارکرد از شهرداری حقوق دریافت می‌نمودند و پس از اعتراض عضو محترم شورا قطع حقوق شده‌اند با استناد به اسناد و مدارک موجود که در اختیار نهادهای نظارتی نیز قرار گرفته، صحت ندارد. لذا شایسته است جوابیه این شهرداری جهت تنویر افکار عمومی در اسرع وقت توسط آن پایگاه خبری منتشر گردد.

 
عضو شورای شهر آستانه از شرکتی که طرف قرارداد شهرداری انزلی بوده، حقوق می گرفته است!
#حسن پورقربان #نرجس محمددوست


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222681 1