کدخبر:
222697
تاریخ انتشار:
۱۳ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

وقتی فرماندار رودبار، فرمایشات مقام معظم رهبری را توجیهی برای تخلف خود قرار می دهد!

خزر: کانال تلگرامی منتسب به فرمانداری رودبار با انتشار تصاویری، خبر از انتصاب سه مشاور جوان فرماندار رودبار داد. در این کانال آمده است: محمدصالح ضیایی، فرماندار رودبار امروز طی حکمی سه نفر را به عنوان مشاوران جوان خود معرفی کرد!

به گزارش خزرآنلاین، کانال تلگرامی منتسب به فرمانداری رودبار با انتشار تصاویری، خبر از انتصاب سه مشاور جوان فرماندار رودبار داد. در این کانال آمده است: محمدصالح ضیایی، فرماندار رودبار امروز طی حکمی سه نفر را به عنوان مشاوران جوان خود معرفی کرد!

 ضیایی در حالی محمد علی قویدل، سمانه ابراهیم زاده و مجتبی عسکری را به عنوان مشاوران جوان خود معرفی کرد که علت این انتصاب را عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکیدات رئیس جمهوری اسلامی ایران در خصوص استفاده از ظرفیت جوانان دانسته است! البته کانال تلگرامی شکوفه های زیتون، تعداد مشاوران را 4 نفر دانسته و نام مائده عطایی را هم به لیست بالا افزوده است.

در پاسخ به جناب فرماندار باید گفت:

اولًا: فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر میدان دادن به جوانان شامل حال تمام جوانان می شود نه فقط آقازاده ها و فعالان سیاسی همفکر و همسو! جناب فرماندار بگوید که معیار انتخاب این افراد به عنوان مشاور جوان چه بوده است تا بر همگان اثبات شود که وی این افراد را در فضایی غیرسیاسی و بدون رانت و تنها در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری، به عنوان مشاور جوان منصوب نموده است.

دوماً: اگر انتصاب سه مشاور جوان فرماندار رودبار واقعا در راستای تاکیدات رییس جمهور صورت پذیرفته است، پس باید به جناب ضیایی یادآور شد که در بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور که از قضا رییس آن، معاون رییس جمهور هم محسوب می شود صراحتا ذکر گردیده که مقامات و مسئولان هر یک از دستگاه های اجرایی صرفا مجازند در قالب پست های سازمانی خود نسبت به تعیین و انتصاب مشاور اقدام نمایند و لازم است از صدور احکام انشایی با ایلاغ داخلی برای افراد با عنوان "مشاور" خودداری کنند. قابل تامل آن که در این بخشنامه که خطاب به تمام دستگاه های اجرایی مشمول ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری صادر گردیده، به تاکید رییس جمهور در خصوص انتصاب مشاوران در چارچوب پست های سازمانی مصوب، اشاره شده است. گویا فرماندار رودبار در عمل به تاکیدات رییس جمهور از معاون رییس جمهور و حتی خود رییس جمهور هم پیشی گرفته است!
وقتی فرماندار رودبار، فرمایشات مقام معظم رهبری را توجیهی برای تخلف خود قرار می دهد!
#فرماندار رودبار #مشاوران جوان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222697 1