کدخبر:
222699
تاریخ انتشار:
۱۴ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در 5 رده شغلی صورت می‎گیرد؛

استخدام در صندوق پژوهش و فناوری گیلان+ جزییات

خزر: صندوق پژوهش و فناوری گیلان، جهت تشکیل بانک اطلاعاتی نیروی انسانی و انتخاب نیروی انسانی مناسب از بین متقاضیان، از تمامی علاقه‌مندان به همکاری با صندوق دعوت می‌نماید تا از طریق ارسال ایمیل اقدام به اعلام درخواست همکاری و ثبت رزومه نمایند.

به گزارش خزرآنلاین، صندوق پژوهش و فناوری گیلان، جهت تشکیل بانک اطلاعاتی نیروی انسانی و انتخاب نیروی انسانی مناسب از بین متقاضیان، از تمامی علاقه‌مندان به همکاری با صندوق دعوت می‌نماید تا از طریق ارسال ایمیل اقدام به اعلام درخواست همکاری و ثبت رزومه نمایند: gilanfund@gmail.com

الف. در این فراخوان به دنبال جذب مدیر مالی، کارشناس ارزیابی و نظارت، کارشناس حسابداری و وصول مطالبات و مسئول دفتر و امور اداری هستیم، اما علاقه مندان می توانند بدون در نظر داشتن اعلام نیاز برای این چهار پست سازمانی، نسبت به ارسال رزومه و درخواست همکاری خود در هر زمینه ای که تمایل دارند، اقدام نمایند.

ب. هیچ محدودیتی برای همکاری در هیچ زمینه ای اعم از تحصیلات، سن، سابقه کار، شرایط جسمانی و جنسیت وجود ندارد‌.

ج. ایمیل ارسالی باید با عنوان “درخواست همکاری” و شامل نامه درخواست همکاری (صرفا در متن ایمیل) و فایل پی دی اف رزومه باشد.

د. نامه درخواست همکاری باید شامل معرفی کوتاه از خود، دلیل تمایل به همکاری و پیشنهاد نوع و شکل و زمینه  همکاری باشد.

* علاقه مندان به همکاری پاره وقت، قراردادی یا دورکاری در زمینه های گرافیک، برنامه نویسی، وب، کارگزاری، ارزیابی، نظارت، تولید محتوا و دیگر زمینه ها نیز میتوانند به همین ترتیب نسبت به ارسال رزومه خود اقدام نمایند.

** صندوق پژوهش و فناوری گیلان، یک شرکت سهامی خاص غیر دولتی است که با هدف ارائه خدمات مالی، اعتباری، توانمندسازی و کارگزاری در حوزه پژوهش، فناوری، صنایع خلاق و دانش بنیان و با عضویت پارک علم و فناوری گیلان، دانشگاه گیلان، دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سرمایه گذاران بخش خصوصی و بر اساس اساسنامه مصوب هیات وزیران تاسیس شده است. صندوق پژوهش و فناوری گیلان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت فناوری ریاست جمهوری فعالیت مینماید.

*** بدیهی است ارسال ایمیل درخواست همکاری و رزومه هیچ حقی برای افراد ایجاد نمی کند و صندوق در هر مرحله ای که تمایل به ادامه فرآیند جذب یا مذاکره برای استخدام یا همکاری داشته باشد، چه در این فراخوان و چه در اعلام نیازهای بعدی، با توجه به اطلاعات تماس ارسالی از سوی متقاضیان محترم، با ایشان تماس برقرار خواهد کرد.
استخدام در صندوق پژوهش و فناوری گیلان+ جزییات
#گیلان #آگهی استخدام #استخدام در صندوق پژوهش و فناوری گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222699 1