کدخبر:
222733
تاریخ انتشار:
۱۵ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک سند عجیب و مشکوک از عضو شورای شهر آستانه!

خزر: اخیرا سندی به تحریریه خزر رسیده است که نشان می دهد نام علیرضا تربیعی آستانه، عضو شورای شهر آستانه به عنوان کارگر ساده در لیست بیمه ای که نام یکی از شرکت های پیمانکار شهرداری آستانه در بالای آن خودنمایی می کند، قرار دارد. قابل تامل آن که در این لیست، نام کارفرما، شهرداری آستانه اشرفیه قید گردیده است.

به گزارش خزرآنلاین، اخیرا سندی به تحریریه خزر رسیده است که نشان می دهد نام علیرضا تربیعی آستانه، عضو شورای شهر آستانه به عنوان کارگر ساده در لیست بیمه ای که نام یکی از شرکت های پیمانکار شهرداری آستانه در بالای آن خودنمایی می کند، قرار دارد. قابل تامل آن که در این لیست، نام کارفرما، شهرداری آستانه اشرفیه قید گردیده است. آیا شهرداری آستانه یا پیمانکار مرتبط با آن واقعا یک عضو شورای شهر را بیمه کرده است؟!

در همین راستا، خبرنگار خزرآنلاین طی تماسی با محمد دانش شکیب، شهردار آستانه صحت و سقم این موضوع را پیگیر می شود که دانش شکیب با بیان اینکه من شما را نمی شناسم، از خبرنگار ما می خواهد تا این موضوع را از روابط عمومی پیگیر شود. البته اصرار خبرنگار ما مبنی بر پاسخگویی به این موضوع به عنوان مطالبه یک شهروندی عادی، سبب می شود تا شهردار آستانه ضمن ابراز بی اطلاعی از این موضوع، پاسخ درست را منوط به بررسی های بیشتر کند.

البته از آن جاییکه تا کنون نتایج بررسی های شهردار محترم به تحریریه خزرآنلاین واصل نگردیده است، خزرآنلاین آمادگی کامل دارد تا توضیحات شهرداری آستانه و این عضو شورا را در این خصوص منتشر نماید.

گفتنی است خزرآنلاین اسنادی از 2 معامله خلاف قانون برادر یکی از اعضای شورا با شهرداری یکی دیگر از شهرستان ها و خرید مصالح توسط شهرداری از فروشگاه برادر این عضو شورا، در اختیار دارد که به زودی نسبت به انتشار آن ها اقدام خواهد کرد. لازم به ذکر است مطابق قانون، اعضای شورا و بستگان درجه اول آن ها حق انجام معامله با شهرداری ها را ندارند و در صورت مشاهده این امر ضمن لغو قرارداد و سلب عضویت دائم فرد از شورا، می بایست پرونده توسط فرمانداران به مراجع ذی‌صلاح ارسال شود.
یک سند عجیب و مشکوک از عضو شورای شهر آستانه!
#شهرداری آستانه اشرفیه #دانش شکیب


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
عليرضا
باسلام خدمت همه خبرنگاران وخسته نباشيد براساس قانون اگر عضو شورا إز جايي بيمه نباشد شهرداري ميتواند ان عضورابيمه نمايد البته كه بيمه حقير ازيك شركت خصوصي انهم با هزينه شخصي خودم پرداخت ميشود وشما ميتوانيد از حراست ويا مالي استعلام نماييد اگر بنده ريالي ازشهرداري حقرق دريافت نموده ام حق باشماست واستعفا نيز ميدهم اما چون ان شركت خصوصي فقط بيمه مرا پرداخت ميكند جرم است هزاران شركت خصوصي وجود دارد كه تمام بستگان خودش را بيمه كرده. بنده اعلام ميكنم تا به امروز يك ريال از شهرداري دريافت حقوق ومزايا نكرده ام وإسناد نيز موجود است
دوشنبه، 15 مهر 139820:33:23
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
ممنون وسپاسگزارم وبسيار خوشحالم كه پي گير مطالبات مردم هستيد انشالله كه هميشه موفق باشيد درتمام مراحل زندگي
دوشنبه، 15 مهر 139820:35:39
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222733 1