کدخبر:
222867
تاریخ انتشار:
۲۲ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پاسخی به اظهارات فرماندار رودسر؛ به جای اتهام زنی به رسانه ها، به دنبال حل مشکلات مردم باشید

خزر: در پایان باید به فرماندار رودسر گفت این رسانه ها نیستند که با انتشار اخبار خود، باعث ایجاد بی اعتمادی در جامعه می شوند بلکه آن دسته از مدیران دولتی هستند که حقوق های نجومی دریافت کرده و ذخیره نظام لقب گرفتند. آن چه که بی اعتمادی مردم به اقدامات دولت را رقم زده است، اقدامات دختر مظلوم!! وزیر صمت قبلی است که بنا به ادعای معاون اول رییس جمهور، از سر بیکاری یک شرکت واردات دارو! تاسیس کرده و میلیون ها دلار از اموال بیت المال را تضییع و حیف و میل نموده است.  

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با به راه افتادن سیل در بخشی از گیلان و بروز مشکلاتی برای مردم این مناطق، تصویری از سرکشی برخی افراد در فضای مجازی منتشر شد که انتشاردهندگان، آن را مربوط به مدیران رودسری دانسته و به انتقاد از آن پرداختند.

 

در همین راستا فرماندار رودسر اخیرا در اظهاراتی بیانیه مانند، مدعی شده است که این تصویر متعلق به مدیران این شهرستان نبوده و از رسانه ها خواسته تا اخلاق رسانه ای را رعایت کنند.

وی گفته است: همه مدیران در محل فرمانداری و در جلسه مدیریت بحران حضور داشته اند. مدیران دستگاه های خدمات رسان هم لباس رسمی امدادی بر تن دارند.

اگرچه مدیران معمولا در چنین مواقعی دیواری کوتاه تر از دیوار رسانه ها پیدا نکرده و متهم سازی رسانه ها به نشر اکاذیب راحت ترین اقدام برای فرار از پاسخگویی به افکار عمومی برای مدیرانی همچون فرماندار رودسر است، اما در این خصوص ذکر چند نکته ضروری است: 

از اینکه اسمعیل پور می گوید این تصویر متعلق به مدیران رودسری نمی باشد، می توان دو برداشت متفاوت داشت. اول اینکه این تصویر اصلا متعلق به رودسر نیست یا اینکه تصویر متعلق به رودسر بوده اما افراد اتوکشیده حاضر در تصویر، مدیران رودسری نیستند. 

فرضیه اول که از اساس باطل است زیرا از تابلوی اماکن تجاری موجود در تصویر به راحتی می توان دریافت که این تصویر متعلق به رودسر است. مثلا در سمت چپ تصویر، تابلوی شرکت مسافربری گیلان پیمان به چشم می خورد که با جستجوی ساده ای در فضای مجازی مشخص می شود این شرکت در رودسر مستقر است. (اینجا و اینجا را بخوانید)

اما اگر اسمعیل پور معتقد است که افرد سوار بر قایق از مدیران رودسر نیستند و مدعی شده که مدیران دستگاه های خدمت رسان در جلسه مدیریت بحران حاضر بوده اند، باید گفت شاید فرماندار رودسر درک درستی از واژه "مدیر" یا "دستگاه خدمت رسان" ندارد! شهرداری رودسر به عنوان یکی از دستگاه های خدمت رسان به تنهایی بالغ بر ده ها مدیر در بخش های داخلی خود دارد. به این ها مدیران میانی و ارشد ادارات آب، برق، گاز، مخابرات و ... را هم اضافه کنید. البته در چنین مواقعی معمولا مدیرانی از مرکز استان هم به شهرستان های سیل زده اعزام می شوند. حالا باید پرسید مگر ظرفیت سالن برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران، چقدر بوده که تمام این مدیران در این جلسه حاضر بوده اند؟! 

نکته دیگر اینکه کارگران شهرداری در حال کشیدن قایق مورد نظر در تصویر هستند. بی شک چنین خدماتی به شهروندان عادی ارائه نمی گردد! اگرچه شهروندان عادی هم در میان خیابان های سیل زده رودسر، با کت و شلوارهای اتوکشیده و سوار بر قایقی که کارگران شهرداری آن را هل می دهند، تردد نمی کنند و احتمالاً در زمانی که جناب فرماندار و مدیران مورد ادعای ایشان مشغول برگزاری جلسه ستاد بحران بوده اند، شهروندان عادی و غیرمدیر! در حال تخلیه آب منازل مسکونی خود بوده اند. 

در پایان باید به فرماندار رودسر گفت این رسانه ها نیستند که با انتشار اخبار خود، باعث ایجاد بی اعتمادی در جامعه می شوند بلکه آن دسته از مدیران دولتی هستند که حقوق های نجومی دریافت کرده و ذخیره نظام لقب گرفتند. آن چه که بی اعتمادی مردم به اقدامات دولت را رقم زده است، اقدامات دختر مظلوم!! وزیر صمت قبلی است که بنا به ادعای معاون اول رییس جمهور، از سر بیکاری یک شرکت واردات دارو! تاسیس کرده و میلیون ها دلار از اموال بیت المال را تضییع و حیف و میل نموده است.  
پاسخی به اظهارات فرماندار رودسر؛ به جای اتهام زنی به رسانه ها، به دنبال حل مشکلات مردم باشید
#فرماندار رودسر #سیل در رودسر


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222867 1