کدخبر:
222889
تاریخ انتشار:
۲۳ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آخرین خبرها از تصادف مرگبار سرمربی ملوان انزلی

خزر: از ساعتی پیش خبری مبنی بر تصادف مرگ‌بار سرمربی ملوان روی خروجی رسانه ها رفت. برای اطلاع از چند و چون این موضوع با روابط عمومی این باشگاه ارتباط گرفتیم.

به گزارش خزرآنلاین، محمد احمدزاده سرمربی ملوان بندرانزلی که علاوه بر مربیگری در فوتبال، با کامیون هم کار می‌کند، دچار سانحه رانندگی شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان درباره این موضوع گفت: خبر تصادف متاسفانه صحیح است اما درباره ریز اتفاقات افتاده واقعیت به گونه ای دیگر است. آقای احمدزاده در ابتدا گفتند لزومی به صحبت در این باره نیست اما وقتی اخبار کذب را در این رابطه شنیدند به این نتیجه رسیدیم تا توضیحی در این باره ارائه کنیم.

میثم شاهین در این باره ادامه داد: ببینید در ابتدا باید بگویم که این تصادف روز گذشته نبود و دو روز قبل اتفاق افتاد. دقیقا هم زمان با بازی والیبال ایران و ژاپن که آقای احمدزاده که در حال بازگشت به انزلی بودند در کنار رستورانی تریلی خود را پارک کرده بودند تا هم به صرف ناهار بپردازد و هم بازی تیم ملی والیبال را ببیند.

متاسفانه گویا زمانی که ماشین پارک شده بود و ایشان هم در رستوران بودند یک خودرو با حداکثر سرعت از پشت با کامیون ایشان تصادف می کنند و متاسفانه راننده و سرنشین دیگر جلوی ماشین در دم جان می سپارند و نفری که در صندلی عقب ماشین نشسته بود نیز مصدوم و در نهایت به بیمارستان منتقل می شوند.

او در ادامه گفت: به هر حال برخلاف اخبار منتشر شده هیچ آسیبی به آقای احمدزاده نرسید چون ایشان اصلا در ماشین نبودند.

مسئولان ذیربط هم برای بررسی موضوع به محل حادثه رفتند مقصر صد درصد این موضوع را راننده ماشینی که با تریلی برخورد کرد اعلام کردند چرا که تریلی آقای احمدزاده در جای قانونی پارک شده بود.

مدیر روابط عمومی ملوانان در پایان توضیح داد: به هرحال تشخیص کارشناسان این بوده که رانند ماشین سواری متاسفانه برای لحظه ای خوابش برده و در نهایت موجب این حادثه غمگین شده است. نگران تیم و آقای احمدزاده نباشند. به ایشان نه تنها آسیبی وارد نشده که اصلا در این رابطه مقصر نبودند.
آخرین خبرها از تصادف مرگبار سرمربی ملوان انزلی
#تصادف #سرمربی ملوان #محمد احمدزاده


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222889 1