کدخبر:
222937
تاریخ انتشار:
۲۸ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بی توجهی شهردار رضوانشهر به رای قطعی هیات رسیدگی به تخلفات؟ + جزییات

خزر: متاسفانه علی رغم آنکه قریب به 5 ماه صدور رای هیات رسیدگی به تخلفات اداری می گذرد اما همچنان این فرد در پست قبلی خود که یکی از حساس ترین پست های رضوانشهر محسوب می شود، حاضر بوده و شهردار رضوانشهر عملا اقدام به برکناری وی و تنزل درجه به مناسب غیر مدیریتی ننموده است.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که جلسه هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان استانداری و واحدهای تابعه برگزار و در آن اتهام یکی ار مستخدمین رسمی شهرداری رضوانشهر مورد بررسی قرار گرفت. پس از ملاحضه اسناد و مدارک و دفاعیات متهم از خود، اتهام منتسب به وی برای هیات محرز گردید و هیات به اتفاق آرا این فرد را به محرومیت از انتصاب به پست های حساس و مدیریتی در دستگاه های دولتی و دستگاه های مشمول این قانون به مدت 2 سال محکوم نمود.

متاسفانه علی رغم آنکه قریب به 5 ماه صدور رای هیات رسیدگی به تخلفات اداری می گذرد اما همچنان این فرد در پست قبلی خود که یکی از حساس ترین پست های رضوانشهر محسوب می شود، حاضر بوده و شهردار رضوانشهر عملا اقدام به برکناری وی و تنزل درجه به مناسب غیر مدیریتی ننموده است.

اگرچه در این رای قطعی آمده که محکوم علیه در صورت اعتراض می تواند ظرف 3 ماه از تاریخ ابلاغ به دیوان عدالت اداری شکایت کند اما تا مشخص شدن نتیجه شکایت در دیوان، رای هبات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری لازم الااجرا بوده و شهردار رضوانشهر می بایست این فرد را از سمت فعلی خود برکنار نماید که این اتفاق تاکنون نیفتاده است.

گفتنی است از آنجاییکه متهم بنا به رای صادره صلاحیت حضور در منصب فعلی را ندارد، هرگونه امضای وی در مراودات مالی شهرداری رضوانشهر تصرف در اموال عمومی محسوب شده و شهردار رضوانشهر می بایست در محضر قانون پاسخگو باشد.

پی نوشت: اسناد مربوط به این موضوع در تحریریه خزرآنلاین موجود و پس از ارائه به نهادهای نظارتی و بازرسی، منتشر خواهد شد.
بی توجهی شهردار رضوانشهر به رای قطعی هیات رسیدگی به تخلفات؟ + جزییات
#شهردار رضوانشهر #مازیار صفایی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222937 1