کدخبر:
222939
تاریخ انتشار:
۲۸ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کابوس دستگیری؛ داستان تلخ مرتبطین آمدنیوز در گیلان!

خزر: البته ریشه این نگرانی را باید در ماهیت برخی مطالب منتشر شده در آمدنیوز جستجو کرد چرا که بعضی از آن ها پیام هایی بوده که از داخل کشور برای ادمین های خارج نشین این کانال مخابره می شده است. پیام هایی که مبدا ارسال بعضی از آن ها گیلان بوده است!

به گزارش خزرآنلاین، اگرچه نزدیک به یک هفته از بازداشت روح الله زم، موسس کانال آمدنیوز می گذرد اما چگونگی بازداشت وی هنوز در هاله ای از ابهام است. در این میان سکوت رازآلود سازمان اطلاعات سپاه هم بر ابهامات موجود افزوده است تا آنجا که سناریوهای مختلفی توسط رسانه های خارج نشین از چگونگی بازداشت زم منتشر شده و می شود.

البته فارغ از نحوه دستگیری روح الله زم، آنچه که نگرانی هایی را در بین برخی افراد به وجود آورده، در اختیار قرار گرفتن اطلاعات مربوط به گوشی موبایل مدیر آمدنیوز می باشد. این دقیقا موضوعی است که یکی از ادمین های کانال آمدنیوز هم در مصاحبه تلویزیونی خود با یک شبکه سلطنت طلب به آن اشاره کرده و می گوید برخی از هنرمندان، کارگردانان سینما و نظامی ها با روح الله زم در ارتباط بوده اند که اطلاعات مربوط به این ارتباطات در گوشی مدیر شبکه آمدنیوز وجود داشته است.

البته ریشه این نگرانی را باید در ماهیت برخی مطالب منتشر شده در آمدنیوز جستجو کرد چرا که بعضی از آن ها پیام هایی بوده که از داخل کشور برای ادمین های خارج نشین این کانال مخابره می شده است. پیام هایی که مبدا ارسال بعضی از آن ها گیلان بوده است!

حالا با دستگیری زم هیچ بعید نیست که در آینده نزدیک شاهد شناسایی ارسال کنندگان آن ها باشیم. این نتیجه ای است که می توان از دومین مطلب منتشر شده در کانال آمدنیوز بعد از خروج مدیریت آن از دستان روح الله زم گرفت! اینتازهشروع_ماجراست

با این حال مهمترین موضوعات مورد توجه آمدنیوز در استان گیلان که بعضی از آن ها به همراه انتشار تصاویر بوده است، کم رونق جلوه دادن راهپیمایی ها همچون راهپیمایی روز قدس و 22 بهمن، اعلام ساعت و تاریخ تجمعات و تحریک مردم برای حضور در آن ها و ... بوده است.

آیا به زودی شاهد شناسایی مرتبطین آمدنیوز در گیلان خواهیم بود؟
کابوس دستگیری؛ داستان تلخ مرتبطین آمدنیوز در گیلان!
#روح الله زم #شناسایی مرتبطین آمدنیوز در گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222939 1