کدخبر:
222969
تاریخ انتشار:
۲۹ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

علینقی صدیقی:

اجرای عملیات آبخیزداری در حوضه های آبخیز استان گیلان با هدف توزیع پایدار منابع حوزه آبخیز و تضمین پایداری تاثیر آن بر جوامع گیاهی

خزر: پروژه های آبخیزداری در سال جاری با اعتبار دویست و پنج میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ملی در 1442 مورد از حوزه های آبخیز استان به اجراء در می آید. 

به گزارش خزرآنلاین، علینقی صدیقی در ادامه افزود: این پروژه ها با هدف کنترل سیل و رسوب و تعدیل شیب آبراهه و تغذیه سفره های آب زیرزمینی در 1442 مورد از حوضه های آبخیزداری طرح مطالعاتی این استان صورت می پذیرد. 
وی در ادامه گفت: همه ساله اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان با استفاده از تجارب ارزنده کارشناسان حوزه معاونت فنی و آبخیزداری در راستای طرحهای مطالعاتی حوزه های آبخیز استان گیلان جهت مدیریت پایدار براکوسیستم منابع طبیعی، اقدام به عملیات های مختلف آبخیزداری می نماید.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان، در خاتمه افزود: پروژه ها ی در دست اجرای سالجاری شامل بندهای سرشاخه گیر و گابیونی و دیواره گابیونی، شیب شکن، بند سنگی  ملاتی، بند خشکه چین و بند چپری در سطح حوضه های آبخیز شهرستان های تابعه استان می باشد.

استان گیلان از آستارا تا چابکسر دارای 52 حوزه آبخیز است.

 
اجرای عملیات آبخیزداری در حوضه های آبخیز استان گیلان با هدف توزیع پایدار منابع حوزه آبخیز و تضمین پایداری تاثیر آن بر جوامع گیاهی
#فوتبال ایران #ضرب و شتم داور #تابلوی تعویض


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222969 1