کدخبر:
223115
تاریخ انتشار:
۸ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جزییات جذب 826 نیروی جدید در شهرداری رشت!

خزر: دستگاه های حاکمیتی، شورای اسلامی، شهرداری به شدت پیگیر این موضوع هستند و با تلاش های وافر مسئول حقوقی شهرداری رشت از طریق کانون وکلای استان گیلان با در اختیار گرفتن وکیل های مجرب و کاردان با ارائه لایحه دفاعی به دیوان عدالت اداری بصورت قانونی از حق واقعی این نیروهای ساعی دفاع خواهد شد.

به گزارش خزرآنلاین، حسین احمدی سرپرست سرمایه انسانی شهرداری‌ رشت پیرامون خبر تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری به نیروهای شرکتی اظهار داشت: دستگاه های حاکمیتی، شورای اسلامی، شهرداری به شدت پیگیر این موضوع هستند و با تلاش های وافر مسئول حقوقی شهرداری رشت از طریق کانون وکلای استان گیلان با در اختیار گرفتن وکیل های مجرب و کاردان با ارائه لایحه دفاعی به دیوان عدالت اداری بصورت قانونی از حق واقعی این نیروهای ساعی دفاع خواهد شد.

احمدی افزود: از سوی شهردار محترم، دکتر ناصر حاج محمدی به جهت اهمیت موضوع مراتب طی نامه ای به اطلاع دکتر جمالی نژاد معاونت محترم وزیر کشور و مسئول سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مسئولین ذیربط استان رسیده و از عوابق آن مطلع گردیده اند. خوشبختانه اعضای شورای اسلامی شهر رشت و همه ی مسئولین استان هم پای کار هستند که جای تقدیر و تشکر دارد.

احمدی در ادامه بیان داشت: این ۸۲۶ نفر نیروی قراردادی قسمت اعظمی از سرمایه انسانی شهرداری هستند و علاوه بر اینکه موظف به تعیین تکلیف شرایط آنها هستیم، در تلاشیم که حتی استخدام به صورت مستخدم موقت را هم برای آنها فراهم آوریم تا آرامش را به این نیروها و خانواده هایشان بازگردانیم.

سرپرست سرمایه انسانی شهرداری‌ رشت اذعان داشت: به عنوان نماینده تام الاختیار شهرداری در تلاش هستم تا بتوانم با پیگیری ها و بررسی های لازم ثبات شغلی که حق مسلم هر شاغل است به این افراد باز گردانیم و از این تبدیل وضعیت ناثواب آنها به شرکتی جلوگیری نماییم.

احمدی خاطر نشان کرد: شهرداری رشت رسیدگی و اهتمام به این مسئله را از وظایف ذاتی خود می داند، چرا که اکنون تقریبا همه این نیروها آموزش دیده و از کارشناسان مجرب و توانمند مجموعه هستند و شهرداری امروز بر خود فرض واجب می داند که با تمام قدرت تا حصول نتیجه از آنها حمایت نماید.
جزییات جذب 826 نیروی جدید در شهرداری رشت!
#حسین احمدی #جزییات جذب 826 نیروی جدید در شهرداری رشت! #سرپرست سرمایه انسانی شهرداری‌ رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
کارشناس در حقوق عمومی
کارشناس در حقوق عمومی آبان ۸, ۱۳۹۸ بسمه تعالی اولاً عنوان سرپرست در قوانین شهرداری فاقد موضوعیت است لذا آقای احمدی خود غیر قانونی تصدی این جایگاه را دارند. ثانیاً بر اساس فتوای رهبر معظم انقلاب اسلامی بکارگیری نیرو بدون رعایت ضوابط قانونی در حکم غصب است. ثالثاً آقای احمدی به گذشته استخدامی خود اگر نگاه کنند می بینند که خودشان نیز همینگونه بکارگیری شده اند و اگر قرار است که مست گیرند، همه را یک دست گیرند. وی نیروی خرید خدمت شهرداری مرجقل بوده که بدون آزمون به خدمت گرفته شد در ۱۳۵۸ قانون استخدام کشوری بر شهرداری ها حاکم گردید و در این قانون عبارت خرید خدمت وجود نداشت در سال ۱۳۷۵ زمانی که شهرداری ها به عنوان موسسه عمومی غیر دولتی شناخته می شد یاد شده باز خرید خدمت بود اما بخشنامه ۱۳۶۲ خرید خدمت صرفاً برای دستگاه دولتی بود پس موسسه عمومی غیر دولتی منصرف از دولتی محسوب می شود لذا تبدیل وضعیت ایشان به رسمی اساساً فاقد مبنای قانونی و خلاف قانون است. رابعاً مستندات کلیه این ادعاها موجود است
چهارشنبه، 8 آبان 139812:9:46
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

گیلانی
چطور 826 نفر نیرو وارد شده؟؟؟ خدا پدر دیوان رو بیامرزه پیگیره آنوقت آقایان به جای پیگیری دارن دفاع می کنن!!!! پس جونای بیکار و آزمون استخدامی چی میشه؟
چهارشنبه، 8 آبان 139817:18:7
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

محمد
آقای احمدی چرا پیگیر تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی شهرداری نیستن که همگی بدون پارتی و سهمیه چند ساله تبدیل وضعیت نشدن ، نیروهای پیمانی تنها گروه از نیروهای تحصیل کرده شهرداری هستن که با تلاش خودشون و در رقابت عادلانه وارد شدن لذا چون به فرد و گروهی واسته نیستن و کسی پستشون نیست . البته چنانچه راه قانونی برای تبدیل وضعیت عزیزان قراردادی که هر کدام به نوعی با رانت و رابطه خویشاوندی و ... وارد شهرداری شدن وجود داره دریغ نکنین.
چهارشنبه، 8 آبان 139819:54:28
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223115 1