کدخبر:
223131
تاریخ انتشار:
۸ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به بهانه اظهارات امام جمعه رشت؛

کدام مدیر در گیلان 15 خانه 2 میلیارد تومانی دارد؟

خزر: مدت هاست که شایعاتی از ثروت نجومی یک مدیر بانکی فاسد به گوش می رسد. فردی که با گرفتن وام بانکی کم بهره از بانکی که خودش ریاست آن را بر عهده دارد و سرمایه گذاری این منابع دولتی در حوزه ساخت و ساز، هم اکنون مالکیت چندین ملک مرغوب و گرانقیمت را در اختیار داشته و همچنان بر ادامه روند دریافت وام های بانکی کم بهره و طویل المدت و استفاده از این منابع در ساخت و سازهای جدید، اصرار دارد.

به گزارش خزرآنلاین، آیت الله فلاحتی در بخشی از خطبه های نماز جمعه سوم آبان ماه، با بیان اینکه مسئولان وظیفه دارند اموال و دارایی خود را شفاف سازی کنند، گفت: مسئولی داریم که بیش از 15 خانه داشته و قیمت هر کدام بیش از 2 میلیارد است!

این اظهارات امام جمعه رشت، مهر تایید بر حدس و گمان هایی بود که مدت هاست در بین مردم عادی رواج دارد. گمانه زنی هایی که حکایت از سرمایه نجومی برخی مدیران دارد. مدیرانی که در بهترین نقاط شهر ساکن بوده و با داشتن سفرهای خارجی منظم و استفاده از بهترین اتوموبیل ها و تناول لذیذترین غذاها خبر از حال محرومان و مستضعفان ندارند. 

اما کدام مدیر در گیلان 15 خانه 2 میلیاردی دارد؟ 

مدت هاست که شایعاتی از ثروت نجومی یک مدیر بانکی فاسد به گوش می رسد. فردی که با گرفتن وام بانکی کم بهره از بانکی که خودش ریاست آن را بر عهده دارد و سرمایه گذاری این منابع دولتی در حوزه ساخت و ساز، هم اکنون مالکیت چندین ملک مرغوب و گرانقیمت را در اختیار داشته و همچنان بر ادامه روند دریافت وام های بانکی کم بهره و طویل المدت و استفاده از این منابع در ساخت و سازهای جدید، اصرار دارد. جالب آن که این مدیر بانکی، چهره ای شناخته شده در نزد مشاورین املاک بوده و با یک پرس و جوس ساده می توان پی به فایل های متعددی که به نام او و فرزندش در نزد مشاورین املاک وجود دارد، برد! 

نکته قابل تامل و تاسف برانگیز قضیه اینجاست که در کارنامه این مدیربانکی، یک بار تعلیق به علت همین مفسده های مالی به چشم می خورد با این حال مشخص نیست این فرد چگونه و از طریق لابی با چه کسانی مجددا بر سر کار قبلی بازگشته و هم اکنون با خیال راحت به چپاول اموال بیت المال مشغول است! 

چندی پیش هم تصاویری از رد و بدل شدن پیام های مشمئز کننده این فرد با یکی از بانوانی که با هدف دریافت وام به بانک محل خدمت وی مراجعه کرده بود، در فضای مجازی منتشر شد که در آن این مدیر مفسد بانکی با انتقاد از خانمی که به دفتر وی مراجعه کرده بود، می گفت که به علت حضور کارمندان بانک، بهتر است برای پیگیری روند دریافت وام بانکی خود به باغی که در یکی از مناطق حاشیه ای شهر رشت قرار دارد، مراجعه کند! 

البته پیش تر هم یک فایل صوتی که محتوی توهین های زننده این فرد به یکی از متقاضیان دریافت وام بود، در فضای مجازی منتشر شد! جناب رییس، پاسخ مردمی را که برای دریافت وام به مبلغ ناچیز، ماه ها در صف انتظار بودند، با توهین می داد اما خود علی رغم داشتن بدهی معوقه بانکی، وام های چند صد میلیونی با بازپرداخت طویل المدت گرفته و این مبالغ را در بازار ارز، سکه، ماشین و مسکن سرمایه گذاری می نمود! 

به نظر می رسد آن چه که تاکنون علی رغم افشای تمام مفاسد مالی و اخلاقی، مانع از برکناری و برخورد قضایی با این مدیر بانکی مفسد گردیده، فرمانبرداری محض این فرد از کانون های رانت و قدرت در استان می باشد. غافل از آن که به وقت دستگیری و بازداشت توسط نهادهای انقلابی، چنگ اندازی به دامن نخ نمای مدیران دولتی ولو مدیرانی که خودشان هم مشهور به گروکشی باشند، کارساز نخواهد بود. 

در پایان امید است اخیر نماینده محترم ولی فقیه در استان می تواند فتح بابی جدید برای برخورد با این مدیران زالوصفت که مدت هاست با مکیدن خون مردم، خود را فربه ساخته اند، باشد. آیا نهادهای متولی و نظارتی، سرانجام به سراغ فردی که مدت هاست پای مفاسدش حتی به فضای مجازی هم گشوده شده، خواهند رفت؟
کدام مدیر در گیلان 15 خانه 2 میلیارد تومانی دارد؟
#مدیر فاسد #رانت #اختلاس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خز. آنلاین بلاخره خواهی گفت این مدیر نالایق چه کسی است .حالا شما به ما جوانها چه باید بگویید . واقعا شایسته است .
پنجشنبه، 9 آبان 13981:21:31
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

حسن
اگر امروز برخی از ناخالصی ها حذف نشوند ممکن است فردا برای پاسخ به خون شهدا دیر باشد . حراست کل اطلاع ندارد برخی مدیران عامل برای تمدید یا گرفتن حکم خود از تهران از برخی نمایندگان کمک می خواهند ؟ احتمالا مطمئند که بست نشستن برخی افراد در دفتر معاون وزیر و وزیر وتوصیه وسفارش برای گرفتن یا تمدید حکم یک مدیر کل یا مدیر عامل یا مدیر شهرستانی تنها برای رضای خداوند است . ناظر شورای نگهبان کنترل لازم بر روند انتخابات دارد که چه مقدار ودر کجا ها از درآمد حلال هزینه می شود. اطلاعات محترم سپاه به عنوان محافظ نظام حتماً کنترلی بر روند افزایش دارایی های برخی مسئولین دارند.در نظام اسلامی مسئول میلیاردر یعنی چه ؟یا از ثروت پدر دارد وخانزاده بوده که نباید مسئول باشد یا از رانت استفاده کرده راه غیر ثواب بدون پرداخت مالیات وخمس وزکات ... از قوه قضاییه نگفتم چون رییس جدید آن خود پالایی را در این قوه آغاز کرده و با توکل بر خداوند قضات انقلابی بدون در نظر گرفتن مصلحت ها قدر جایگاهی که در آن قراردارند را خواهند دانست که جایگاه مولا علی ع است . آقای فلاحتی اقدامی را که شروع کردی ادامه بده ونگران برخی حواشی نباش که مردم وشادی روح امام وشهدا پشتیبان شما خواهد بود به امید روزی که استان گیلان در سلامت اداری رتبه اول جهان باشد وبگوییم حکومت شیعه امام علی ع یعنی چه .
پنجشنبه، 9 آبان 139813:12:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
برادرعزیز.همه انچه درخصوص انفرد تحقیق کردید وگفتید وحتما با مقاماتی که باایشان ارتباط دارند میدانید پس چرا جرات نامبردن ازانها ا ندارید که ریشه فساد درانجا نهفته است فکر میکنم خودمشکلی باایشان دارید چون رسانه ای کردن مفسدین واگاهی مردم ازرسانه ها جز ذاتی رسانه هاست
پنجشنبه، 9 آبان 13988:57:42
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223131 1