کدخبر:
223135
تاریخ انتشار:
۸ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بررسی یک ادعا؛ چه کسانی در انتصاب فلک دوست نقش داشتند؟

خزر: گمانه زنی های فضای مجازی حکایت از رضایت طیف اکثریت شورا به خصوص سه عضو شاخص آن از عملکرد فلک دوست دارد. گفته می شود علیپور، حامد عبدالهی و فرهام زاهد حامیان اصلی فلک دوست برای انتصابش به عنوان سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت بوده اند.

به گزارش خزرآنلاین، زینب فلک دوست چهره ای شناخته شده در شهرداری رشت است. مدیره ای که این روزها خبر انتصابش به عنوان سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت به سوژه اول رسانه های استان تبدیل شده بود. شاید نگاه به انتصاب فلک دوست در راس این سازمان حساس، تنها یک سوال را به ذهن خوانندگان متبادر کند! اساس انتخاب فلک دوست به عنوان سرپرست سازمان مهمی که ارتباطی مستقیم و پیوسته با شهروندان دارد، چیست؟ 

دامنه پاسخ ها به سوال بالا در فضای مجازی، متنوع است! این تنوع یک اصل مشترک هم دارد. فلک دوست حامیان قدرتمندی در بدنه شورا و در بین طیف اکثریت داشته که هزینه مخالفت با این انتصاب را برای شهردار رشت به شدت بالا می برده است. ادعایی که اگرچه صحت و سقم آن را نمی توان جز با نظرخواهی مستقیم از شهردار جویا شد اما بررسی روابط شورانشینان با فلک دوست، می تواند نشانه ای برای یافتن پاسخی درخور به این سوال باشد. 


گمانه زنی های فضای مجازی حکایت از رضایت طیف اکثریت شورا به خصوص سه عضو شاخص آن از عملکرد فلک دوست دارد. گفته می شود علیپور، حامد عبدالهی و فرهام زاهد حامیان اصلی فلک دوست برای انتصابش به عنوان سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت بوده اند. ادعایی که اگرچه خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید یا رد آن نیست اما انتصاب فلک دوست در این جایگاه حساس، به طرز عجیبی صحت شنیده هایی که قبلا در فضای مجازی منتشر شده بود را به رخ می کشد. شنیده هایی که حکایت از تمایل زینب فلک دوست برای تصدی بر کرسی سرپرستی سازمان سیما و منظر داشت! 

آیا این بار هم می توان بر شنیده ها اکتفا کرد و فرهام زاهد، حامد عبداللهی و محمدحسن علیپور را سه حامی اصلی فلک دوست برای تکیه بر این کرسی دانست؟ این سوالی است که افکار عمومی با توجه به ماهیت این انتصاب و حواشی آن، به شدت تشنه فهمیدن پاسخ آن است.

 
بررسی یک ادعا؛ چه کسانی در انتصاب فلک دوست نقش داشتند؟
#زینب فلک دوست #شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223135 1