کدخبر:
223154
تاریخ انتشار:
۹ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دوئل کیوان محمدی و محمد ولی روزبهان بر سر منطقه آزاد انزلی!

خزر: شنیده ها از منطقه آزاد انزلی حکایت از آن دارد که کیوان محمدی و محمدولی روزبهان دو گزینه نهایی تصدی بر راس این سازمان متمول بوده و بعید نیست به زودی یکی از این دو، کرسی مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی را در دست بگیرند. 

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها از منطقه آزاد انزلی حکایت از آن دارد که کیوان محمدی و محمدولی روزبهان دو گزینه نهایی تصدی بر راس این سازمان متمول بوده و بعید نیست به زودی یکی از این دو، کرسی مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی را در دست بگیرند. 

روزبهان 15 شهریور 97 به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان گلستان معرفی شد. وی که گفته می شود ارتباط فامیلی با دکتر نجفی، استاندار اسبق گیلان دارد، هم اکنون یکی از گزینه های محتمل تصدی بر منطقه آزاد انزلی است. قابل تامل آن که گفته می شود روزبهان ارتباط خوبی با حق شناس، استاندار گلستان ندارد و به همین خاطر نسبت به خروج از گلستان و حضور دوباره در گیلان، کم میل نیست! شاهد این ادعا می تواند عدم حضور روزبهان در مراسم معارفه حق شناس، به عنوان استاندار گلستان باشد! 

در مقابل شنیده ها حکایت از تمایل کیوان محمدی برای تصدی بر منطقه آزاد انزلی دارد. به نظر می رسد برای محمدی و روحیاتی که برخی رسانه ها به او نسبت داده اند، منطقه آزاد تجسم کامل یک امپراطوری باشد! با تصور چنین هدفی، اصلا بعید نیست که کیوان محمدی دورخیز جدی برای تصدی بر منطقه آزاد داشته و نصر و گلی هم کوله بار بسته، منتظر حضور محمدی در راس سازمان منطقه آزاد انزلی باشند.
دوئل کیوان محمدی و محمد ولی روزبهان بر سر منطقه آزاد انزلی!
#منطقه آزاد انزلی #محمدولی روزبهان #کیوان محمدی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223154 1