کدخبر:
223162
تاریخ انتشار:
۱۱ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بلبل آبادی: عملكرد پیمانكاران رصد می شود

خزر: با استقرار نرم افزار جامع مدیریت پروژه عملکرد پیمانکاران زیر ذره بین قرار می گیرد

به گزارش خزرآنلاین، عظیم بلبل آبادی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با استقرار نرم افزار جامع مدیریت پروژه عملکرد پیمانکاران زیر ذره بین قرار می گیرد و به منظور سرعت بخشی به روند اجرای پروژه ها، به یقین با پیمانکاران خوش نام و با سابقه مثبت همکاری و تعامل بیشتری خواهیم داشت.

وی افزود: رویت پیمانکاران دارای کارت زرد و قرمز در نرم افزار جامع مدیریت پروژه یکی از مهم ترین مزایای این پروژه می باشد که مجریان پروژه ها باید جهت پیشبرد پروژه ها آن را مد نظر قرار دهند. همچنین مشاهده عملکرد پیمانکاران در این سامانه، موجب می شود تا پیمانکاران با دقت بیشتری در اجرای پروژه ها گام بردارند.

مدیر عامل شرکت برق منطقه اي گيلان در تشریح استقرار نرم افزار جامع مدیریت پروژه گفت: مهم ترین رسالت نظام مدیریت پروژه، ایجاد تعهد و مسئولیت در قبال برنامه است، تاکنون اطلاعات 70 پروژه در بخش خط و پست، شامل؛ عنوان پروژه، تاریخ ابلاغ، وضعیت پروژه، سطح ولتاژ، تاریخ شروع و پیش بینی زمان اتمام پروژه در این نرم افزار بارگذاری شده است.

وی با بیان اینکه شرکت برق منطقه ای گیلان، شرکتی برنامه محور و فرایند نگر با رویکرد تفکر سیستمی است، افزود:
بارگذاری اطلاعات 93 قرارداد مربوط به پروژه های طر ح های انتقال از دیگر اقدامات انجام شده در راستای پیاده سازی نرم افزار جامع مدیریت پروژه می باشد.

بلبل آبادی تصریح کرد: ارسال گزارشهای بودجه، آمار، پروژه های اولویت دار و پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد به شرکت توانیر به صورت آنلاین و جلوگیری از پیگیری تلفنی، جلو گیری از شکست پروژه ها (عدم مستند سازی، عدم بررسی وضعیت موجود، عدم بررسی تاریخچه پروژه، پیمانکاران ضعیف، مقایسه با سازمانهای دیگر) ، شناسایی پیمانکاران و ارزیابی آنها، مدیریت دانش تحت عنوان درس آموخته ها و شناسایی شرکت پیشرو در خصوص  مدیریت پروژه ها و عملکرد آنها از مهمترین اهداف استقرار نرم افزار جامع مدیریت پروژه می باشد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه اي گيلان در خصوص دیگر مزایای این پروژه گفت: داشتن بانک اطلاعاتی از پروژه ها، قراردادها، عوامل اجرایی پروژه، ذینفعان، استفاده از تجربیات شرکت های برق منطقه ای، حذف گزارش های فیزیکی، ایجاد گزارشهای روتین و پارامتریک از پروژه ها و به خصوص مشاهده پیمانکاران دارای کارت زرد و قرمز از دیگر مزایای استقرار نرم افزار جامع مدیریت پروژه می باشد.

بلبل آبادی ادامه داد: به منظور بارگذاری اطلاعات در نرم افزار جامع مدیریت پروژه نیاز به تعامل و همکاری چهار گروه از راهبران سیستم، شامل؛راهبران بودجه، تدارکات، مالی و فنی می باشد.

 
بلبل آبادی: عملكرد پیمانكاران رصد می شود
#برق منطقه ای گیلان #عظیم بلبل آبادی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223162 1