کدخبر:
223188
تاریخ انتشار:
۱۲ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ادامه اقدامات شائبه برانگیز در شهرداری رضوانشهر! + اسناد

خزر: باید از شهردار رضوانشهر پرسید آیا واقعا نسبت به تحلف صورت گرفته در نحوه استخدام این فرد، بی اطلاع بوده و یا علیرغم اطلاع از این موضوع، بنا به دلایل و صلاحدید دیگری این فرد را بر چنین منصب حساسی گمارده است؟! البته ادعای بی اطلاع بودن از سوی شهردار رضوانشهر با توجه به اینکه امضای او در زیر اصلاح حکم کارگزینی به چشم می خورد، قابل پذیرش نیست.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که خبری با عنوان "بی توجهی شهردار رضوانشهر به رای قطعی هیات رسیدگی به تخلفات؟ + جزییات" در خروجی سایت منتشر شد.

در این خبر آمده بود که یکی از کارکنان شهرداری رضوانشهر بر طبق رای قطعی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان استانداری و واحدهای تابعه به 2 سال محرومیت از انتصاب به پست های حساس و مدیریتی در دستگاه های دولتی و دستگاه های مشمول این قانون محکوم شده اما علیرغم گذشت قریب به 5 ماه از تاریخ ابلاغ این حکم، مازیار صفایی، شهردار رضوانشهر اقدامات لازم را نسبت به برکناری این کارمند از سمت حساسی که در اختیار داشته، انجام نداده است.

به فاصله کمی پس از انتشار این خبر، شهردار رضوانشهر سرانجام به قانون تمکین نموده و کارمند مذکور را از سمت حساسی که در اختیار داشته، عزل نموده و سرپرست جدیدی برای این منصب معرفی می نماید. با این حال در کارنامه سرپرست جدید هم، نکات عجیبی به چشم می خورد!

1. این فرد در آزمون استخدامی شهرداری های استان گیلان در بهمن 94 قبول و در شهرداری رضوانشهر مشغول به کار می شود. در اولین فیش حقوقی وی که در تاریخ پنجم بهمن ماه 1395 صادر گردیده است، مدرک تحصیلی، فوق دیپلم در رشته حسابداری قید گردیده است. به بیان دیگر این فرد با مدرک تحصیلی فوق دیپلم در آزمون استخدامی شهرداری های استان گیلان شرکت کرده و در پست سازمانی «جمعدار و امین اموال» در شهرداری رضوانشهر مشغول به کار می شود.

 

2. با گذشت تقریبا یک سال و سه ماه، حکم اصلاح کارگزینی برای این فرد صادر می شود که در حکم جدید، مدرک تحصیلی این فرد فوق لیسانس قید گردیده است! مطمئنا ارتقای مدرک تحصیلی از فوق دیپلم به فوق لیسانس خیلی بیشتر از 1 سال زمان می برد و این موضوع، چنین به ذهن متبادر می کند که احتمالاً این فرد با مدرک تحصیلی فوق لیسانس در آزمونی که نیازمند جایگاه علمی فوق دیپلم بوده، شرکت کرده و پس از قبولی در آزمون و به کارگیری در شهرداری رضوانشهر و بعد از اصلاحاً سفت کردن جای پای خود در شهرداری، مدرک فوق لیسانس خود را برای بهره مندی از امتیازات آن ارائه می دهد!

 

 

3. نگاهی به آگهی صادر شده از طرف استانداری گیلان در خصوص شرایط شرکت در آزمون استخدام پیمانی شهرداری ها در سال 94 یعنی همان سالی که این فرد توانسته با قبولی در آزمون جذب شهرداری رضوانشهر شود، نشان می دهد که برای کسب پست «جمعدار و امین اموال» در شهرداری رضوانشهر، داوطلبان می بایست دارای گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداري باشند. این در حالی است که این فرد با مدرک فوق لیسانس در این آزمون شرکت و قبول شده است و پس از حضور تقریبا یک ساله در پست جمعدار و امین اموال، مدرک تحصیلی فوق لیسانس خود را برای برخورداری از امتیازات بیشتر، ارائه کرده است! (شرایط شرکت در آزمون استخدامی سال 94 شهرداری های گیلان را اینجا ببینید)

4. اقدام صورت گرفته توسط این فرد، یک تخلف تمام عیار بوده و بی تردید حق نفر بعد از او که در آزمون استخدامی با مدرک فوق دیپلم شرکت کرده بود را از بین برده است! بی تردید از نظر قانونی این اقدام یک تخلف محسوب شده و از منظر شرعی، تمام حقوق و مزایای دریافتی توسط این فرد که حالا با حکم شهردار رضوانشهر یکی از حساس ترین مناصب شهرداری رضوانشهر را در دست گرفته، حرام محسوب می شود.

حالا باید از شهردار رضوانشهر پرسید آیا واقعا نسبت به تحلف صورت گرفته در نحوه استخدام این فرد، بی اطلاع بوده و یا علیرغم اطلاع از این موضوع، بنا به دلایل و صلاحدید دیگری این فرد را بر چنین منصب حساسی گمارده است؟! البته پذیرش ادعای بی اطلاع بودن از سوی شهردار رضوانشهر با توجه به اینکه امضای او در زیر اصلاح حکم کارگزینی به چشم می خورد، سخت است!




ادامه اقدامات شائبه برانگیز در شهرداری رضوانشهر! + اسناد
#شهرداری رضوانشهر #مازیار صفایی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223188 1