کدخبر:
223212
تاریخ انتشار:
۱۳ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اتاق فکر تخریب شهردار رشت، مستقر در طبقه 4 استانداری؟!

خزر: در همین راستا، شنیده ها حکایت از آن دارد که یکی از مدیران مستقر در استانداری گیلان طی روزهای گذشته دیداری را با برخی از منتقدان شهردار داشته و با سواستفاده از جایگاه حقوقی خود، اسنادی را برای انتشار در اختیار آن ها قرار داده است. این در حالی است که از زمان حضور دکتر زارع در راس استانداری گیلان، اداره ساختمان سفید خیابان معلم بدون کمترین حاشیه صورت گرفته و چنین اقداماتی به هیچ عنوان با مرام و مسلک استاندار گیلان همخوانی ندارد. 

به گزارش خزرآنلاین، طی روزهای گذشته روند تخریب شهردار رشت قوت گرفته است. از شکایت سه عضو شورا در محاکم قضایی گرفته تا انتشار مطالب کذب در خصوص حقوق 100 میلیونی و البته حرکات زیرپوستی در القای بدبینی در بین مردم سراوان نسبت به اقدامات شهرداری که عمر شهرداری اش هنوز به نصف سال هم نرسیده است! 

در همین راستا، شنیده ها حکایت از آن دارد که یکی از مدیران مستقر در استانداری گیلان طی روزهای گذشته دیداری را با برخی از منتقدان سیاست های شهردار داشته و با سواستفاده از جایگاه حقوقی خود، اسنادی را برای انتشار در اختیار آن ها قرار داده است. این در حالی است که از زمان حضور دکتر زارع در راس استانداری گیلان، اداره ساختمان سفید خیابان معلم بدون کمترین حاشیه صورت گرفته و چنین اقداماتی به هیچ عنوان با مرام و مسلک استاندار گیلان همخوانی ندارد. بی تردید دکتر زارع از اقدامات این مدیر میانی استانداری، بی اطلاع است. 

شخصیت منعطف استاندار گیلان و تمرکز وی بر پرهیز از سیاست زدگی در تصمیمات علیرغم منصب حساسی که دارد، پس از مدت ها نه تنها وحدت را در بین جریان های سیاسی همسو به وجود آورده بلکه حتی قلم رسانه های اصولگرا هم همچون گذشته در نقد استاندار گیلان به حرکت در نمی آید. 

در فضای فعلی، شهر رشت نیازمند ثبات مدیریت شهری و اداره امور به دور از حاشیه است و تشکیل اتاق فکر بر علیه شهردار و خط دهی به مخالفین سیاست های حاج محمدی از طریق سواستفاده از جایگاه حقوقی و خیانت در اسناد امانی، سدی در برابر ارائه خدمات بهتر به شهروندان محسوب می شود. البته به نظر می رسد علت همراهی با مخالفین شهردار و ارسال اسناد برای آنان، عقده هایی است که به خاطر برخی شکست های پیشین به وجود آمده است!
اتاق فکر تخریب شهردار رشت، مستقر در طبقه 4 استانداری؟!
#شهرداری رشت #استانداری گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223212 1