کدخبر:
223226
تاریخ انتشار:
۱۳ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

باز هم حامد عبدالهی و حجت جذب غیبت کردند!/ باز هم جلسه شورای شهرستان رشت تشکیل نشد!

خزر: اخوان با بیان اینکه 4 ماه قبل نامه سلب عضویت عبدالهی و جذب با امضای 12 نفر از اعضای شورای شهرستان به شورای حل اختلاف ارسال شد، گفت: متاسفانه تاکنون هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته است و برای بار دوم مستندات در 52 برگ برای دبیر شورای حل اختلاف استان ارسال شد.

به گزارش خزرآنلاین، جلسه امروز شورای شهرستان رشت که قرار بود با هدف تعیین هیات رییسه برگزار شود، باز هم به دلیل غیبت برخی اعضا تشکیل نشد. 

این جلسه در حالی قرار بود برگزار شود که اخوان، رییس شورای شهرستان رشت در جلسه قبل گفته بود تا وقتی سلب عضویت عبدالهی و جذب به طور رسمی اعلام نشود دیگر جلسه‌ای برگزار نخواهیم کرد.

با این حال اخوان امروز علت حضور برخی اعضای را درخواست فرماندار رشت خواند و گفت: در مذاکره ای که با فرماندار شهرستان رشت انجام شد، قرار شد که یک بار دیگر به احترام قانون و مردم جلسه برگزار کنیم و اگر اینبار اعضا حضور پیدا نکردند، نامه سلب عضویت به شورای حل اختلاف استان به صورت مستقیم ارجاع شود.

اخوان با بیان اینکه 4 ماه قبل نامه سلب عضویت عبدالهی و جذب با امضای 12 نفر از اعضای شورای شهرستان به شورای حل اختلاف ارسال شد، گفت: متاسفانه تاکنون هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته است و برای بار دوم مستندات در 52 برگ برای دبیر شورای حل اختلاف استان ارسال شد.

اخوان افزود: این جلسه سومین جلسه برای انتخاب هیات رییسه بود که متاسفانه باز هم آبستراکسیون شد.

گفتنی است در جلسه امروز حامد عبدالهی و حجت جذب از شورای شهر رشت، مجتبی عزیز صفت نماینده شورای بخش خمام، محمد صادقی نماینده شورای شهر لشت نشاء، مجید فاتحی نماینده شورای بخش خشکبیجار، محرمعلی رسولی نماینده شورای بخش کوچصفهان، محمدعلی شورشی نماینده شورای شهر کوچصفهان در جلسه حاضر نبودند.
باز هم حامد عبدالهی و حجت جذب غیبت کردند!/ باز هم جلسه شورای شهرستان رشت تشکیل نشد!
#حامد عبدالهی #حجت جذب


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223226 1