کدخبر:
223343
تاریخ انتشار:
۱۹ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به بهانه دستگیری ادمین یک کانال تلگرامی؛ تیم رسانه ای فتنه گران به دنبال تشکیل تلویزیون اینترنتی با هدف شکست انحصار صدای و سیمای گیلان!

خزر: ادمین بازداشت شده این کانال تلگرامی، مهره اصلی یک زنجیره رسانه ای است که چند وقتی است توسط برخی افراد به اصطلاح رسانه ای در رشت شکل گرفته است. این زنجیره که متشکل از چند فعال فتنه 88 بوده و در کارنامه بعضی از آنان سابقه محکومیت به علت توهین به بزرگان نظام همچون آیت الله جنتی و همکاری شائبه برانگیز با برخی شاعران ضدانقلاب به چشم می خورد، مدتی است که از طریق دریافت کمک های نقدی، در حال راه اندازی یک تلویزیون به اصلاح اینترنتی بدون دریافت مجوزهای لازم می باشند. طبق شنیده های موثق، این افراد در محافل خصوصی مدعی شده اند که هدف شان از راه اندازی این تلویزیون اینترنتی، شکست انحصار صدا و سیما در انتخابات پیش روی مجلس است! موضوعی که بی تردید می بایست مورد توجه حراست صدا و سیمای مرکز گیلان قرار بگیرد. 

به گزارش خزرآنلاین، ظهر امروز در خبرها آمده بود که ادمین یک کانال تلگرامی در رشت به دلیل عدم رعایت قانون و انتشار محتوای مجرمانه توسط پلیس فتا گیلان بازداشت شده است. عدم به روز رسانی این کانال تلگرامی از زمان انتشار این خبر، نشان می دهد که این شنیده احتمالا منطبق بر واقعیت است. اما در دستگیری و بازداشت این ادمین تلگرامی چند نکته مهم وجود دارد. 

1. پلیس فتا با این اقدام به موقع نشان داده است که در ایام منتهی به انتخابات، عزم جزم شده ای برای برخورد قانونی با منتشرکنندگان شایعات در فضای مجازی دارد. حالا منتشرکنندگان شایعات در فضای مجازی، پیام این بازداشت را به خوبی درک کرده اند!

2. ادمین بازداشت شده این کانال تلگرامی، مهره اصلی یک زنجیره رسانه ای است که چند وقتی است توسط برخی افراد به اصطلاح رسانه ای در رشت شکل گرفته است. این زنجیره که متشکل از چند فعال فتنه 88 بوده و در کارنامه بعضی از آنان سابقه محکومیت به علت توهین به بزرگان نظام همچون آیت الله جنتی و همکاری شائبه برانگیز با برخی شاعران ضدانقلاب به چشم می خورد، مدتی است که از طریق دریافت کمک های نقدی، در حال راه اندازی یک تلویزیون به اصلاح اینترنتی بدون دریافت مجوزهای لازم می باشند. طبق شنیده های موثق، این افراد در محافل خصوصی مدعی شده اند که هدف شان از راه اندازی این تلویزیون اینترنتی، شکست انحصار صدا و سیما در انتخابات پیش روی مجلس است! موضوعی که بی تردید می بایست مورد توجه حراست صدا و سیمای مرکز گیلان قرار بگیرد. 

3. شارژ مالی این تیم توسط برخی از اعضای اصلاح طلب شورای شهر و همچنین جمعی از فعالین فتنه 88 صورت می گیرد. گفته می شود این تیم رسانه ای تاکنون برای راه اندازی این تلویزیون اینترنتی بودجه ای چند ده میلیونی دریافت کرده است و به زودی همچون شبکه های ماهواره ای ایران اینترنشنال و بی بی سی در طی ساعاتی از روز، برنامه هایی را با خط مشی تحلیل محتوا به صورت زنده و یا ضبط شده از طریق لایو اینستاگرام و سایتی که به همین منظور در حال طراحی آن هستند، پخش خواهند کرد. قابل تامل آن که یکی از افرادی که پیش تر در قالب پروژه ای با صدا و سیمای گیلان همکاری داشته است، در قبال دریافت 17 میلیون تومان، کار تدوین فیلم های ضبط شده را بر عهده گرفته است!

4. این تیم رسانه ای که همین ادمین بازداشتی هم یکی از مهره های اصلی آن بوده است، به منظور عدم ایجاد حساسیت، در محافل مختلف مدعی شده است که فعالیت و گزارش هایی که قرار است از طریق تلویزیون اینترنتی پخش شود، غیرسیاسی و منحصر به شهرداری رشت خواهد بود. این در حالی است که نگاه به سوابق سیاسی افراد حاضر در این تیم و شارژ مالی آنان توسط اعضای اصلاح طلب شورای شهر نشان می دهد انتشار اخبار شهرداری، تنها پوششی برای اقدامات این افراد در آستانه انتخابات است.

بی تردید بازداشت ادمین این کانال تلگرامی چیزی فراتر از یک دستگیری ساده است. باید منتظر ماند و دید آیا تبعات این بازداشت، به سایر اعضای این تیم سرایت خواهد کرد و یا در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، صدا و سیما با بی تفاوتی نسبت به آن چه در حال رخ دادن است، بخش مهمی از جایگاه خود در افکار عمومی را به فتنه گران تقدیم خواهد کرد!
به بهانه دستگیری ادمین یک کانال تلگرامی؛ تیم رسانه ای فتنه گران به دنبال تشکیل تلویزیون اینترنتی با هدف شکست انحصار صدای و سیمای گیلان!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223343 1