کدخبر:
223385
تاریخ انتشار:
۲۳ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قابل توجه سازمان بازرسی؛ اعلام نیازهای یک ساعته آموزش و پرورش گیلان در سامانه ستاد! + سند

خزر: وزارت آموزش و پرورش و به تبع آن آموزش و پرورش استان ها هم یکی از دستگاه های اجرایی مشمول بودند که می بایست کلیه معاملات خود اعم از خرید، مناقصه و مزایده را در سامانه ستاد درج نمایند. البته آموزش و پرورش گیلان این وظیفه قانونی خود را انجام می دهد اما به شکلی عجیب! 

به گزارش خزرآنلاین، دی ماه 95 بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی ماده 9 لایحه برنامه ششم توسعه را به تصویب رساندند که بر اساس آن همه دستگاه‌های دولتی مکلف به ثبت معاملات در سامانه تدارکات الکترونیکی شدند. 

در همین راستا، هیئت وزیران در جلسه دهم اردیبهشت 1396 به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی) و امور اقتصادی و دارایی و سازمان اداری و استخدامی کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران جلسه ای را تشکیل و در آن مصوب کرد که در جهت تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، ایجاد شفافیت مالی، مبارزه با فساد، برقراری محیط رقابت پذیر سالم و عدالت اقتصادی و به منظور اجرای تبصره (5) ماده (169) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم -مصوب 1394- و با رعایت تصویب نامه شماره 165389/ت46849ک، دستگاه های اجرایی موضوع بند (ب) ماده (1) قانون برگزاری مناقصات -مصوب 1383- مکلف شدند تا کلیه معاملات خود اعم از خرید، مناقصه و مزایده را با توجه به زمان بندی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام خواهد شد، در "سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" به نشانی www.setadiran.ir  که به اختصار "ستاد" نامیده می شود به انجام برسانند.

وزارت آموزش و پرورش و به تبع آن آموزش و پرورش استان ها هم یکی از دستگاه های اجرایی مشمول بودند که می بایست کلیه معاملات خود اعم از خرید، مناقصه و مزایده را در سامانه ستاد درج نمایند. البته آموزش و پرورش گیلان این وظیفه قانونی خود را انجام می دهد اما به شکلی عجیب! 

سند زیر نشان می دهد که اداره کل آموزش و پرورش گیلان در بخش خرید جزیی و متوسط سامانه ستاد، نیاز خود را مبنی بر تامین خودرو بابت اعزام کارکنان خود از رشت به اردوگاه شهید باهنر تهران به صورت رفت و برگشت، اعلام کرده است. آن چه که اما در این اعلام نیاز قابل تامل است، اعتبار یک ساعته آن است! یعنی آموزش و پرورش گیلان نیاز خود را در تاریخ 23 آبان 98 ساعت 09:58 ایجاد کرده است که تاریخ اعتبار نیاز تنها تا ساعت 11:00 همان روز است! 

 

 

 
قابل توجه سازمان بازرسی؛ اعلام نیازهای یک ساعته آموزش و پرورش گیلان در سامانه ستاد! + سند
#آموزش و پرورش گیلان #نادر جهان آرای


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223385 1