کدخبر:
223511
تاریخ انتشار:
۷ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرعامل باشگاه داماش در کارگروه احیای رودخانه های رشت چه می کند؟

خزر:  اسماعیل حاجی پور در یکصد و چهاردهمین جلسه شورای شهر رشت با بیان اینکه تا کنون یک نفر را به شهردار معرفی نکردم، گفته بود می داند با این کار کوچک می شود.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که اسماعیل حاجی پور، رییس شورای شهر رشت با بیان اینکه احیای رودخانه های زرجوب و گوهررود در دستور کار شورای شهر رشت قرار دارد، گفت: نشست های خوبی در زمینه احیاء رودخانه های زرجوب و گوهررود در این کلانشهر انجام گرفته که اجرایی خواهد شد.

اگرچه بارها مسئولان مختلف در مواقع زمانی گوناگون خبر از احیای رودخانه های زرجوب و گوهررود دادند و نگاهی به وضعیت فعلی این رودخانه ها نشان می دهد این وعده ها تا چه اندازه اجرایی شده است، اما باز هم می توان نسبت به این وعده رییس شورای شهر رشت خوش بین بود. به خصوص آن که حاجی پور بارها بر خدمت بی مزد و منت به مردم تاکید کرده و گفته است که کار کردن بهترین پاسخ برای تخریب گران خواهد بود. 

تشکیل کارگروهی با هدف اطلاع رسانی پروژه احیای رودخانه های زرجوب و گوهررود هم بر این خوش بینی می افزاید چون به نظر می رسد حتما قرار است این بار پروژه ای بزرگ اجرا شود که تنها برای اطلاع رسانی اقدامات انجام شده، کارگروه ای تقریباً 10 نفره تشکیل و این کارگروه تا کنون 4 بار هم تشکیل جلسه داده است.

 
نکته جالب دیگر، حضور محمدمهدی الطافی، مدیرعامل باشگاه داماش در بین اعضای شرکت کننده در این کارگروه است! جالب آن که مالکیت تیم داماش در اختیار اسماعیل حاجی پور است و این یعنی الطافی مدیرعامل تیمی است که حاجی پور مالکیتش را بر عهده دارد. حالا اینکه الطافی با توجه به رابطه فوتبالی نزدیک با حاجی پور، از طریق یا از طرف او به این کارگروه راه پیدا کرده یا حضورش علت دیگری داشته، سوالی است که پاسخش بر عهده خوانندگان گرامی باشد. 
 
در پایان گفتنی است اسماعیل حاجی پور در یکصد و چهاردهمین جلسه شورای شهر رشت با بیان اینکه تا کنون یک نفر را به شهردار معرفی نکردم، گفته بود می داند با این کار کوچک می شود.
مدیرعامل باشگاه داماش در کارگروه احیای رودخانه های رشت چه می کند؟
#اسماعیل حاجی پور #محمدمهدی الطافی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223511 1