کدخبر:
223523
تاریخ انتشار:
۸ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تغییرات قریب الوقوع در منطقه آزاد انزلی + جزییات

خزر: اگرچه چند روزی بیشتر از روی کار آمدن روزبهان در راس منطقه آزاد انزلی نمی گذرد اما پیش بینی بروز برخی تغییرات در راس منطقه آزاد انزلی اصلا کار سختی نیست. روزبهان همانند هر مدیر تازه منصوب شده ای حق دارد تا ترکیب مدنظر خود را به خصوص در سطح معاونین بر سر کار آورده و از افراد هماهنگی که نسبت به توانایی آن ها شناخت کافی دارد، استفاده کند.

به گزارش خزرآنلاین، اگرچه چند روزی بیشتر از روی کار آمدن روزبهان در راس منطقه آزاد انزلی نمی گذرد اما پیش بینی بروز برخی تغییرات در راس منطقه آزاد انزلی اصلا کار سختی نیست. روزبهان همانند هر مدیر تازه منصوب شده ای حق دارد تا ترکیب مدنظر خود را به خصوص در سطح معاونین بر سر کار آورده و از افراد هماهنگی که نسبت به توانایی آن ها شناخت کافی دارد، استفاده کند. به خصوص آن که مدیرعامل سابق منطقه آزاد انزلی روی چندان خوشی به بروز تغییرات نداشت و معمولا جز در مواردی که قهرا ناچار به تغییر بود، از هر گونه تغییر دوری می کرد. 

با آمدن روزبهان اما بعید است در بر روی همان پاشنه بچرخد و مرد شماره یک این روزهای منطقه آزاد بخواهد همچنان با همان مدیران منصوب شده و مورد وثوق  مدیرعامل قبلی سودای تحول در منطقه را در سر بپروراند. این همان موضوعی است که گویا رحیم شوقی، معاون عمرانی منطقه آزاد به خوبی آن را فهمیده و حتی زودتر از آن که نام روزبهان برای تصدی بر منطقه آزاد انزلی طرح گردد، مسببات حضورش را در راس شرکت شهرک های صنعتی فراهم کرده است. البته حضور رحیم شوقی در مناصب فنی و عمرانی که در ذات خود پست هایی با بودجه ریزی فراوان و به دور از حاشیه و ذره بین محسوب می شوند، هم موضوع جالبی است. 

در هر حال اگر روزبهان بخواهد دست به ایجاد تغییرات در آینده ای نزدیک بزند، مطمئنا می بایست به دنبال گزینه ای بیشتر از جایگزین احتمالی رحیم شوقی باشد و  معاونان سرمایه گذاری و اقتصادی، امور بندری و حوزه خزر و همچنین معاون توسعه مديريت که همگی از گزینه های منصوب شده توسط مسرور و برخی از آنان ارتقا یافته توسط مدیرعامل سابق هم می باشند، برای باقی ماندن در عرصه مدیریتی استان باید از حالا به دنبال ایجاد ساز و کاری موثر باشند. 
تغییرات قریب الوقوع در منطقه آزاد انزلی + جزییات
#منطقه آزاد انزلی #محمدولی روزبهان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223523 1