کدخبر:
223630
تاریخ انتشار:
۱۴ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بهانه جدید برای سفر خارجی مسوولان؛ سازمان بودجه سفر برای دیدن موزه‌های دنیا برای الگوبرداری را در اختیار مسؤولان‌ امر قرار می‌دهد!

خزر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان‌ اینکه سازمان بودجه سفر برای دیدن موزه‌های دنیا برای الگوبرداری را در اختیار مسؤولان‌ امر قرار می‌دهد، گفت: کار‌ ماندگار برای شهدا همانی است که در مسکو و فرانسه بسیار عمیق‌تر کار و برنامه‌ریزی شده است و نصب عکس شهدا بر روی دیوار کاری ماندگار نیست.

به گزارش خزرآنلاین به نقل از فارس، محمدعلی محمدی در بیست و دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالن شهید انصاری استانداری گیلان اظهار کرد: طی سال‌های ۹۴ تا ۹۷ مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان به حوزه دفاع مقدس گیلان اختصاص دادیم.

وی با بیان اینکه در سال ۹۸ حدود پنج میلیارد و صد میلیون به حوزه دفاع مقدس اختصاص یافت، افزود: تاکنون مجموعاً پنج میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان به حوزه دفاع مقدس گیلان اعتبار تخصیص پیداکرده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اذعان به اینکه در خصوص شهدا همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند کار‌ ماندگاری در استان انجام ندادیم، گفت: این تابلوهایی که بر در و دیوار شهر زده‌شده جز اینکه مردم را در مواقعی که عصبانی می‌شوند و به خاطر کمبود و کاستی‌ها بدخلق می‌شوند، فایده‌ای ندارد.

محمدی با تأکید بر اینکه‌ کار‌ ماندگار همانی است که در مسکو و فرانسه انجام‌شده، بیان کرد: در خارج از کشور می‌بینیم افراد بااینکه نه اعتقادات آن‌چنانی و نه باورهای مذهبی دارند اما بنده فکر می‌کنم در گرامیداشت شهدای خودشان بسیار عمیق‌تر کار و برنامه‌ریزی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه چسباندن عکس شهدا بر روی تیر چراغ‌برق در سطح شهر ماندگار نیست، گفت: اگر دو کار بزرگ‌ در استان گیلان‌ انجام بدهیم بهتر است از اینکه عکس شهدا را بر روی هشت هزار تیر چراغ‌برق بزنیم تا باد و باران موجب خراب شدن عکس‌ها شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه میدان شهدای ذهاب تنها نام شهدا را دارد و فرد را به یاد شهیدان نمی‌اندازد، افزود: این میدان هیچ ارتباطی به شهدا ندارد، باید مجسمه شهدای ذهاب را زیر تندیس میرزا بسازیم تا یاد شهدای ذهاب را گرامی بداریم.

محمدی با بیان‌ اینکه سازمان برنامه بودجه‌ گیلان بودجه سفر برای دیدن موزه‌های دنیا برای الگوبرداری را در اختیار مسؤولان‌ امر قرار می‌دهد، گفت: باید تنها یک میدان شهدای بزرگ احداث شود اما به معنای واقعی میدان شهدا باشد، با سفر به مسکو می‌توانید نام‌ تمامی شهدا و مجسمه سردارانشان را در میدان ببینید.

وی با تأکید بر اینکه باید میدان ورودی شهر مزین به نام شهدا شده و نمادهایی از جنگ و شهدا در آن قرار داده شود، بیان کرد: فقط یک سرمایه‌گذاری سنگین در استان انجام دهیم اما کار بزرگی انجام دهیم که وقتی توریستی وارد شهر می‌شود میدان بزرگ شهدای رشت را به یاد داشته باشد و میدان شهدای ذهاب موقعیت خوبی برای این امر است.
بهانه جدید برای سفر خارجی مسوولان؛ سازمان بودجه سفر برای دیدن موزه‌های دنیا برای الگوبرداری را در اختیار مسؤولان‌ امر قرار می‌دهد!
#رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان #محمدعلی محمدی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
منافقین از کفار بدترند (امام خمینی)
شنبه، 16 آذر 139810:56:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223630 1